YOKOGAWA TÜRKİYE VE TETRA GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Yokogawa Türkiye, TETRA ile partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu.

YOKOGAWA TÜRKİYE VE TETRA GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ
Endüstrideara

Proses ve imalat sektöründe lider konumda, endüstriyel otomasyon & enstrümantasyon çözüm sağlayıcısı olan Yokogawa Türkiye, TETRA Endüstriyel ve Teknik Sistemler ile partnerlik anlaşmasını duyurdu. Bu OEM anlaşması, TETRA'ya Yokogawa'nın "Proses Analizör" ürün portföyüne tam erişim sağlayacak.

TETRA ve Yokogawa, faaliyetlerini Yokogawa'nın pazar lideri Proses Analizörleri teknolojilerinin satış ve sistem entegrasyonuyla sürdürecek. Ayrıca, ortak hizmetlerle ilgili iş birliğinin de araştırılacağı bildirildi.

"GÜÇLÜ MARKA İLE ÜRÜN YELPAZEMİZİ GENİŞLETMEKTEN MEMNUNUZ"

Söz konusu iş birliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Tetra Genel Müdürü Oğuzhan Çevik, "Yokogawa ile iş birliği yapmaktan ve bu kadar iyi bilinen, güçlü bir marka ile ürün yelpazemizi genişletmekten çok memnunuz." dedi.

Çevik, sözlerine şöyle devam etti:

“Tecrübelerimize göre, halihazırda Yokogawa'yı tercih eden müşterilerimiz, ürünlerinin kullanım kolaylığını ve kalitesini takdir ediyor. Teknik yeteneklerimiz ve deneyimli iş gücümüz Yokogawa'nın teknolojisi ile birleşirken; müşterilerimize mümkün olan en kaliteli Proses Analizör çözümlerini sunacağız. İş birliğimiz sayesinde uzun yıllar birlikte birçok uluslararası projeye imza atabilmeyi ve farklı alanlarda birlikte nasıl iş birliği yapabileceğimizi keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz." 

"OEM PARTNERLİĞİMİZDEN DOLAYI HEYECANLIYIZ"

Yokogawa Türkiye Ülke Müdürü Namık Kemal Erler ise, "Tetra & Yokogawa'nın iş birliği ile rekabet gücümüz artacak ve müşterilerimizin faydalanacağı hizmetlerin erişimi kolaylaşacaktır. Tetra’nın teknik uzmanlığı ve Yokogawa’nın lider çözüm sağlama yetenekleri ve hizmet kalitesi ile bu partnerliğin iş fırsatlarını artıracağını umuyoruz." ifadelerini kullandı.

1992'DEN BERİ BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRÜYOR

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında 1992 yılından bu yana önemli ölçüde büyüme sağlayan TETRA, proses analizörleri alanında müşterilerine satış, servis, eğitim, teknik danışmanlık ve anahtar teslim proje hizmetleri sunuyor.

Firma, 60 uzmandan oluşan bir organizasyona sahip.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2022, 16:14
YORUM EKLE

SMS

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını