WILO TÜRKİYE’DE MÜKEMMELLİK EĞİTİMLERİ BAŞLADI 

Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırırken, satış organizasyonunda da mükemmellik odaklı çalışmalar yürütüyor. Wilo Grup, hizmet verdiği tüm ülkelerdeki satış ekiplerine Satış Mükemmelliği eğitimi verdi. 

WILO TÜRKİYE’DE MÜKEMMELLİK EĞİTİMLERİ BAŞLADI 
Endüstrideara

Endüstri başta olmak üzere bina teknolojileri ve su yönetimi konularında faaliyet gösteren Wilo, pompa ve pompa sistemleri konusunda önemli bir tedarikçi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Dünyadaki tüm çalışanlarının mesleki gelişimini ve stratejik becerilerini geliştirmek amacıyla küresel yönetim geliştirme programı uyguluyor. Bu doğrultudda Türkiye’nin de içerisinde olduğu Wilo Grup’un hizmet sunduğu tüm ülkelerde eğitimler hazırlandı, düzenlendi. Eğitimler farklı alanlarda ve uzmanlıklarda gerçekleştirirken müşteri ihtiyaçlarını anlama, değer satışı ve etkili çözümler sunma gibi konulara ağırlık verildi. Bu eğitimlerde amaç en iyi hizmeti sunan yapıyı sürdürülebilir hale getirmek. Gerçekleştirilen eğitimlerde aynı zamanda dünyada değişen koşullar ele alındı ve trendlere uyum parametreleri ön plana alındı. 

“DANIŞMAN SATICI EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI” 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Wilo Grup Satış Müdürü Fatih Öner; “Wilo olarak tüm çalışanlarımızın küresel bir ortamda hem kişisel hem de profesyonel anlamda gelişebilecekleri eğitim programları hazırladık. Bu doğrultuda Nisan ayında Satış Mükemmelliği eğitimi gerçekleştirdik. Wilo Grup bünyesinde oluşturulan, temel görev tanımında satış süreçlerinin geliştirilmesi yer alan ‘Satış Mükemmelliği’ departmanımız ile Satış Mükemmelliği alanında eğitimler gerçekleştirdik. Wilo Türkiye’nin satış mükemmelliği dönüşümü ile tüm satış ekibimizin, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan, etkili çözümler sunan birer partner olmasını arzu ediyoruz” açıklamalarında bulundu. 

 .  

 
 

YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını