banner1322
x

WİLO, MERIT ROYAL DIAMOND HOTEL İÇİN ÇÖZÜM SUNDU 

Wilo, Merit International Hotels & Resorts’un Girne’deki yeni yatırımı Merit Royal Diamond Otel için çözüm sağladı ve otelin ısıtma, soğutma, kullanım suyu sirkülasyonu ve su temini uygulamalarında yer aldı. 

WİLO, MERIT ROYAL DIAMOND HOTEL İÇİN ÇÖZÜM SUNDU 
Robot Zirvesi

Türkiye’deki dev projelere sürdürülebilir çözümler geliştiren Wilo’nun dikkat çeken çalışmalarından biri de Net Holding A.Ş. iştiraklerinden Merit Turizm Yatırım ve İşletmeleri A.Ş. tarafından K.K.T.C.’nin Girne kentinde hayata geçirilen Merit Royal Diamond Hotel oldu. 7 Temmuz’da kısmi ön açılışının yapılması planlanan otel, ısıtma, soğutma, kullanım suyu sirkülasyonu ve su temini uygulamalarında yüksek enerji verimliliğini sağlayan ürünleri ile Wilo pompa sistemlerini tercih etti.

EN VERİMLİ ÇÖZÜMLER SUNULDU  

Wilo, Merit International’in Girne’deki Merit Royal Diamond Hotel projesinde su temini uygulamalarında frekans konvertörü sağlayan CC panoları ile Wilo-Helix V hidrofor setleri kullanılırken kullanım suyu sirkülasyon sistemi için dünyanın ilk akıllı pompası olması özelliğini taşıyan Wilo-Straros MAXO pompa serileri tercih edildi. Otelin mekanik ihtiyaçlarına uygun, en verimli çözümlerin sunulduğu projenin ısıtma sisteminde Wilo-VeroLine-IPL ve üzerine entegre frekans konvertörlü modeli Wilo-Veroline-IP-E serileri kullanılırken soğutma sistemlerinde NP serisine ait norm tipi pompalar yer aldı. Türkiye’deki güçlü servis ağıyla fark yaratan Wilo, bu projede de olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirebilme özelliğiyle tercih edildi. Hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine sonsuz güven veren ve projelere değer katan Wilo, kurulduğu bölgede yaratıcılık, kalite ve misafir memnuniyetiyle tanınan Merit International’ın yeni işletmesi Merit Royal Diamond Hotel’e de değer katacak. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2022, 15:38
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını