banner1339
x

Verim ömrünü uzatan bakım faaliyetleri

ADS Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Erin, gerçekleştirilen bakım ve onarım faaliyetleri ile performansların artırılıp verim alma ömrünü uzattıklarını belirtiyor.

Verim ömrünü uzatan bakım faaliyetleri
Enerji Zirvesi

Çimento, demir – çelik, tekstil ve gıda gibi lokomotif sektörlerde hizmet veren ADS Mühendislik, bu sektörlerden ağırlıkla enerji verimliliği, otomasyon çözümleri ve revizyon talepleri alıyor. Markanın ürün portföyünde, AC motor, frekans konvertörü(sürücü), soft starter , elektrifikasyon ürünleri ve enstrüman ürünleri bulunuyor. Markanın çözümleri ve projeleri üzerine ADS Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Erin ile konuştuk.

Odaklandığınız sektörlerde çoğunlukla ne tür talepler alıyorsunuz, ürün ve çözümleriniz satış sonrası hizmetleriniz nelerdir?

Vermiş olduğumuz hizmetler ve ürün portföyümüz; üretim yapan veya makina üreten tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Çimento, demir-çelik sektöründen tutun tekstile hatta gıda sektörüne kadar uzanan bir hizmet ve ürün portföyümüz mevcut. Her sektörün kendine has ihtiyaçları ve problemleri oluyor. ADS Mühendislik olarak biz bu ihtiyaçlara çözüm getiriyoruz. Otomasyon ve motor kontrol panoları üzerine anahtar teslim projeleri yapıyoruz. Çözümlerimizde de ABB markalı ürünleri kullanıyoruz.

Bu sektörlerden ağırlıklı olarak enerji verimliliği, otomasyon çözümleri ve revizyon talepleri geliyor. Ürün portföyümüzde AC motor, frekans konvertörü(sürücü), soft starter , elektrifikasyon ürünleri ve enstrüman ürünleri bulunmaktadır. Satış sonrası teknik destek, devreye alma, bakım ve onarım hizmetlerimiz var. Sürücü kısmında yetkili servis bayisiyiz. Yani sadece satışını gerçekleştirmiyoruz, bu ürünlerin eğitiminden tutun devreye almasına, rutin bakımlarına ve arızalı sürücülerin onarımına kadar her konuda ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Hizmetleriniz müşterilerinize ne tür avantajlar sağlıyor?

En başta vermiş olduğumuz servis hizmetleri sayesinde; müşterilerimizin üretim hatlarında yaşanan problemleri en hızlı ve doğru şekilde çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz bakım ve onarım işlemleriyle ürünlerden almış oldukları performansı arttırıp, uzun yıllar verim almalarını sağlıyoruz. Arıza durumunda anında telefondan veya yerinde destek veriyoruz. Enerji verimliliği hizmetimiz sayesinde tükettikleri enerjiyi optimum seviyeye düşürüp maliyetlerini azaltıyoruz. Otomasyon hizmetlerimizle enerjinin trafodan panoya oradan da üretim hattının sonuna kadar sağlıklı ve müşterimizin istediği şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 16:09
YORUM EKLE

Delta Vana

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını