Vega, farklı sektörler için geliştirdiği ürünleri tanıttı

VEGA, atık sudan gıdaya, ilaçtan kimyaya kadar farklı sektörler için geliştirdiği sensör ürünlerini 12 Mart Perşembe günü düzenlediği lansmanda tanıttı.

Vega, farklı sektörler için geliştirdiği ürünleri tanıttı
Robot Zirvesi

VEGA, su ve atıksu endüstrilerine özel, ultrasonik sensörlerin yakında yerini alacak yeni kompakt tip 80Ghz radar seviye sensörlerini ve gıda, ilaç ve kimya sektörüne özel olarak geliştirdikleri hijyenik yeni basınç ve point seviye sensörlerini tanıttı.

80 GHz teknolojili radar sensörler beş yıldan beri seviye ölçümü yapılan tüm alanlarda her gün yeni bir uygulamada kullanılmakta. VEGA şimdi de başka bir yeniliğe daha imza attı: VEGA, basit uygulamalar için 80 GHz temelinde yeni bir cihaz serisi geliştirdi. Yeni seri, ultrason teknolojisine gerçek bir alternatif oluşturuyor. 80 GHz temelinde geliştirilen VEGAPULS serisi, bir dizi avantaj daha sağlar. En önemli avantajlarından biri, dış etkenlere bağlı olmamasıdır: sıcaklık dalgalanmaları, vakum veya yüksek basınçlara ve yüksek derecedeki kirliliklere karşı hassas değildir. Seviye sensörleri bu nedenlerle hemen hemen aşınmasızdır, bakım gerektirmez ve uzun yıllar kullanılabilir.

VEGA’nın seviye ve basınç ölçüm teknolojileri alanındaki 60 yıllık tecrübesiyle genişlettiği sensör portfolyosu hem yüksek proses emniyeti hem de tesise yüksek verimlilik sunar. Ölçüm teknolojileri uzmanı VEGA, yeni kompakt basınç sensör serisi VEGABAR ve VEGAPOINT limit şalterleri ile artık aynı zamanda hijyen uygulamaları cihazlarını da tek elden sunuyor. Fiyatları daha uygun olan bu yeni cihazlar otomasyon alanının standart uygulamaları için son derece uygun; bu şekilde sanayi kollarının birçoğunun güncel beklentisi olan modülasyon ve verimlilik kriterlerine tamı tamına cevap vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 14:19
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını