banner1322
x

Sıradan bir kontrol cihazı mı?

Gentek Elektronik Genel Müdürü Muhammed Gökgöl, uzaktan erişimli datalogger ile gelişen teknolojinin içinde yer aldıklarını belirtiyor.

Sıradan bir kontrol cihazı mı?
Enerji Zirvesi

Gentek Elektronik IOT’ye sahip yeni datalogger’ını bir buzdolabı üreticisinin siparişlerini tamamlayarak sevkiyata hazır hale getirdi.  Sıradan bir kontrol ölçüm cihazı yerine uzaktan erişim tabanlı bu yeni ürün ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelişimin içinde yer almayı hedeflediklerini işaret eden Gentek Genel Müdürü Muhammed Gökgöl, marka hedeflerinin ‘Yapılmayanı yapmak’ olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Gökgöl buzdolabı üreticisi için hazırlanan bu yeni ürün grubu için şu açıklamada bulunuyor;

“Sıradan bir kontrol cihazı mı yoksa gelişmiş IOT’ye sahip kontrol cihazı ve datalogger mı ? Gentek Elektronik olarak prensibimiz olan “ Yapılmayanı yapmak “ çerçevesinde rekabeti kendi alanımıza çekeceğimiz bir cihazımız daha piyasaya çıkıyor. %99’u ? ( %100 denilince kızıyorlar sebebi donanım kısmı materyallerin yerli üretim olmamasıymış! Neyse ) tarafımızdan üretilen uzaktan erişim altyapısına sahip cihazımız Buzdolabı üreticisi müşterimize teslim edilmek üzere hazırlanmakta. Dünya değişiyor teknolojiyi geriden takip etmek mi? yoksa Değişimin içinde yer almak mı? Gentek Elektronik olarak değişime katkı sağlamak en büyük görevimiz olacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 11:32
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını