Siber güvenlik için ilaç çözümleri

Rockwell Automation dijital dönüşüm, güvenlik ve tek kullanımlık ilaç yetkinliklerinin ve dijital dönüşüm yolculuğunda her adımı nasıl desteklediğinin vaka incelemesini yapacak.

Siber güvenlik için ilaç çözümleri
Endüstrideara

Rockwell Automation, bu yılki Achema etkinliğinde; ilaç sektöründe tek kullanımlık çözümler için sunumlar ve çözümler sunmaya hazırlanıyor.  14 Haziran'da gerçekleşecek Fuarda (E27 Hall 11.1) sektörün en baskılayıcı iki sorununa – tek kullanım ve sibergüvenlik & network konularına yönelik çözümler yer almakta. 
Rockwell Automation Achema’da , tipik bir proses ortamını canlandıran bir biyoreaktörle tek kullanımlık ortamda sergileyecek. Şirketin, Achema’da odaklanacağı en önemli alanlardan biri de siber güvenlik. Lider konmdaki ilaç şirketlerinin bir çoğu, fidye yazılım ve siber saldırılara  maruz kaldı.Bugünün güvenlik ihtiyaçlarını karşılayamayan eski çözümler aracılığıyla bu saldırılarla mücadele etmek zor oldu.
 Direktörü Billy Sisk şu açıklamalarda bulundu:
“Eski makinler genellikle; kontrol, otomasyon ve ağ konusunda mevcut modern muadilleri kadar sağlam olmuyor. Sonuç da ağ ve güvenlik mühendislerimizden almamız gereken hizmette ciddi bir artış  oluyor. Mühendislerin şirketi,  siber saldırılara karşı korumak için donanımları ve sistemleri denetleyip yeniden tasarlıyor.”

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 11:40
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını