banner1322
x

Proses çözümlerini sektörle buluşturuyor

Dünya çapında tamamlanmış yaklaşık 50 projeye sahip olan Asos, 15'ten fazla ülkede müşteri referansları ve yüksek kaliteye sahip deneyimli kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor.

Proses çözümlerini sektörle buluşturuyor
Endüstri 40 Zirvesi

Uluslararası sertifikasyon standartlarına uygun proses ekipmanı ve tesis üretimi ile Asos, kimyasal ve gübre tesisi için proses ekipmanı ve anahtar teslimi proses çözümleri sunuyor.
Asos, proses mühendisliği, pilot test merkezi, proses ekipmanı ve tesis dizaynı, proses ekipmanı imalatı, proses otomasyonu, montaj ve devreye alma, aşamalarıyla çalışmalarını yürütüyor.

Firma, kimya, gübre, madencilik ve biyomass tesisleri için proses ekipmanı ve anahtar teslim proses çözümlerini sektörle buluşturuyor.
Asos, hemen hemen bütün sanayi dallarına yönelik hammadde ve ara ürün üretiminde bulunuyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olması nedeniyle Asos,  gerek kimya sanayinin gerekse diğer sanayilerin gelişmesine katkı sağlıyor.

Asos, akışkan yataklı kurutucular, bantlı kurutucular, rotary kurutucular, evaporatör, kristalizatör ürünlerinin yanı sıra birçok alanda çözüm sunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 14:53
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını