Pompaları zor şartlarda başarıyla kullanılıyor

Diapump Pompa, ‘yüzde yüz yerli’ ilkesiyle sunduğu diyaframlı pompa, plastik asit pompası ve difüzörleriyle zor sektörlerde başarıdan başarıya koşuyor. 

Pompaları zor şartlarda başarıyla kullanılıyor
Radyo

Diapump Pompa kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zor şartlar için yenilikçi çözümler sunuyor. İstanbul’da 3 bin 300 metrekare kapalı alandaki fabrikasında hava diyaframlı pompalar üreten marka, endüstriyel ürünlerin üretimi ve distribütörlüklerine de ev sahipliği yapıyor.

Tecrübeli mühendis ve tekniker kadrosu ile Diapump Pompa, endüstriyel bilgi birikimini; sadece satışta değil müşterilerine destek ve bilgi vermek amacıyla da kullanıyor. Devamlı geliştirdiği teknolojisi ile ISO 9001, CE, EAC ve ATEX gibi sertifikalarına da sahip olan Diapump Pompa, Türkiye’de bayi ve satıcılarıyla kanıtlamış olduğu kalitesini Dünya’nın değişik bölgelerine verdiği distribütörlüklerle de tescilliyor.

HANGİ ÜRÜNLERLE HİZMET VERİYOR?

Diyaframlı Pompa, Plastik Asit Pompası ve Difüzör üretiminin yanısıra, marka, distribütörlüğü yürüttüğü Blower ve Vakum Pompası, Dişli ve Loblu Pompa, Dalgıç Pompa ve Dozaj Pompası ile Santrifüj Pompalarının satış, yedek parça ve teknik servis hizmetlerini de müşterilerine sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 18:30
YORUM EKLE

Endress

Honeywell

Dergiler