PNÖSAN GRUP İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 20 BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

Pnösan Grup 2021 yılının ilk çeyreğinde yüzde 20 oranında büyüme rakamına ulaşmayı planlıyor. Bu hedefine ise kondenstop, oransal kontrol vanası ve basınç düşürücü vana ürünleriyle ulaşacak.

PNÖSAN GRUP İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 20 BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR
Enerji Zirvesi

Pnösan Grup’un 2021 iş gündemi ve hedefleri ile ilgili bilgi veren Marka İletişim Uzmanı Nida Şahin, “2021 yılı ilk çeyreğinde yüzde 20 oranından büyüme rakamına ulaşmayı planlıyoruz.  Bu amacımıza ulaşabilmek için üretim bandımızdaki ürünlerimizle bir pazar payı elde ederek, AB ülkeleri daha iyi bir işbirliği yapmayı hedefliyoruz.” dedi.  

“SORUNLARA ÖZEL ENTEGRASYON SAĞLIYORUZ”

PNOSAN Group olarak 2021 yılında da yatırımlarımıza devam etmeyi planlıyoruz. Bizler için süreç tüm olumsuzluklara rağmen güzel ilerliyor, bu ilerlemenin devamı için buna uygun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu gelişmeler doğrultusunda 2021 yılı ilk çeyreğinde yüzde 20 oranında büyüme rakamına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşabilmek için tüm tedbirleri alıyor, gelişim sürecimize hız kesmeden devam ediyoruz. Üretim bandımızdaki ürünlerimizle bir pazar payı elde ederek, AB ülkeleri daha iyi bir iş birliği yapmayı planlıyoruz. Bu doğrultuda, öncelikle kondenstop, oransal kontrol vanası ve basınç düşürücü vanalarımız ile hedefimize ulaşmayı planlıyoruz. Şirketimiz, müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmek için, araştırma ve görüşmelerle iç görü elde ederek, müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Proaktif ve kişiselleştirilmiş CRM sistemiyle, yaşanan sorunlara özel entegrasyonlar yapıyor. Ayrıca kullanıcı dostu sistemsel çözümler sunarak, müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak için gayret gösteriyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 11:07
YORUM EKLE

SMS

Enelsan

Dergiler