banner1322
x

Özbekistan'daki santralde kullanılacak analiz istasyonları hazır

Swan analiz ürünleri ile oluşturulan Ars Endüstriyel’in 3 adet Örnekleme ve Analiz İstasyonu Özbekistan’daki Enerji Santrali’ne ulaşmak için gün sayıyor. Ars Endüstriyel Kontrol Genel Müdürü Atakan Avcı, Swan Analiz Enstrümanları Satış Mühendisi Alp Ozan Özbekozan ile tamamlanan 3 istasyonun detayları üzerine Kasım sayımızda detayları yer alacak bir söyleşi gerçekleştirdik.

Özbekistan'daki santralde kullanılacak analiz istasyonları hazır
Endüstrideara

Swan analiz ürünleri ile oluşturulan Ars Endüstriyel’in 3 adet Örnekleme ve Analiz İstasyonu Özbekistan’daki Enerji Santrali’ne ulaşmak için gün sayıyor. Buharın geçtiği sistemleri koruyan, bu sistemlerin sağlıklı çalışmasına büyük katkılar sağlıyor. Sistem sıcaklığı ve korozif etkileri oldukça yüksek olan buhar prosesinden numunenin alınıp şartlandırılarak analizörlerin çalışabileceği seviyeye getirilmesini, numunelerin analizinin sağlıklı bir şekilde yapılmasını ve  analiz verilerinin de merkezi kontrol sistemlerine ulaştırılmasını sağlayacak.

Ars Endüstriyel Kontrol'ün enerji santralleri, demir – çelik ve kimya tesislerine yönelik çözümler üretmek amacıyla kurulduğunu ifade eden Atakan Avcı, daha çok buhar kalitesinin, sıcaklığının, debisinin kontrolü ve analizi için çözümler sunduklarını belirtiyor.   Atakan Avcı ve Alp Ozan Özbekozan ile Swan ve Ars Endüstriyel Kontrol markasının ortak oluşturduğu örnekleme ve analiz istasyonu çözümlerinin detaylarını, Özbekistan'da kullanılacak olan bu 3 istasyonunun teknik özelliklerini tüm detayları ile ST Proses Otomasyonu dergimizin Kasım sayısında bulabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 18:00
YORUM EKLE

Delta Vana

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını