banner1322
x

MİMSAN PAKET TİP BUHAR SANTRALİ STEAMPACK'İ PAZARA SUNDU

MİMSAN, geleneksel  formdaki buhar santrali, fonksiyonel çözümlerle modernize ederek, geliştirdiği “Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK”i pazara sundu.

MİMSAN PAKET TİP BUHAR SANTRALİ STEAMPACK'İ PAZARA SUNDU
Robot Zirvesi

Isıtma sektöründe 38 yılı aşkın deneyimiyle faaliyetlerine devam eden MİMSAN, ileri teknolojileri üretim süreçlerine entegre ederek, yeni model ve kapasite alternatifleriyle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarını sürdürüyor. 
Mimsan son olarak kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel çözümlerle modernize ederek, geliştirdiği Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK’i pazara sundu. 

YÜKSEK DONANIM ÖZELLİKLERİ

Petrokimya, gıda, kağıt, ilaç, plastik gibi çok sayıda sektörün proses buhar ihtiyacını sağlamak amacıyla Mimsan Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen “STEAMPACK Buhar Santrali”, yüksek donanım özellikleriyle üst segment bir ürün olarak göze çarpıyor.

ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUSUNA ÖNCÜLÜK EDİYOR

İlk yatırım maliyeti, bakım ve işletme giderleri açısından ideal bir çözüm sunan “STEAMPACK Buhar Santrali” ile düşük atık gaz emisyonu ve yüksek enerji verimliliği sağlayacak olan Mimsan, çevresel sürdürülebilirlik konusuna öncülük etmeye devam ediyor.

TAK-ÇALIŞTIR MANTIĞI İLE DİZAYN EDİLDİ

4-10 bar arası işletme basıncında 500kg/h-5.000kg/h kapasite aralığında ve Tak-Çalıştır mantığı ile dizayn edilen STEAMPACK, şase üzerine monte ediliyor. Bu özelliği ile kolay taşıma ve kolay kurulum imkânı sunuyor. 

UZAKTAN ERİŞİM İMKANI

Uzaktan erişim özelliği sayesinde mobil cihazlardan anlık olarak; sistem baca sıcaklığı, brülör çalışma durumu, pompa çalışma durumu, sistem basıncı ve buhar sıcaklık değerleri kontrol edilip, müdahale edilebiliyor.  Alev – duman borulu, gaz yakıtlı ve kendinden ekonomizörlü olan “Paket Tip Buhar Santrali STEAMPACK”, monoblok paket içerisinde; degazör, kondens ve ekonomizörü standart olarak sunuyor.  

YÜZDE 93 SİSTEM VERİMİ

Özel tasarımı sayesinde baca gazından maksimum ısı transferi sağlayıp, kazan çıkış sıcaklığını 150 °C seviyelerin altına düşüren STEAMPACK, bu sayede sistem verimini de yüzde 93 mertebesinde tutuyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 08:17
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını