banner1322
x

MİMSAN'DAN MOBİL ISI MERKEZİ

Mimsan tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri” başta şantiyeler olmak üzere dış mekan uygulamalarının ısıtmasında verimli ve konforlu çözümler sunuyor.

MİMSAN'DAN MOBİL ISI MERKEZİ
Enerji Zirvesi

Şantiyeler ve ısınmaya gereksinim duyan dış mekanlarda ideal ve ekonomik ısıtma sağlamak üzere hazırlıklar başladı. Kazan teknolojilerindeki zengin ürün çeşitliliği ile sektörün lider markası olan Mimsan, “mobil ısı merkezleri” ile dış mekan uygulamalarında da verimli ve konforlu bir ısınma sağlıyor. 

KOLAY TAŞIMA VE KURULUM AVANTAJI

Mimsan AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri”, kolay taşınabilir yapısı ile farklı yerlere transfer ve kurulum avantajı sağlıyor. Başta şantiyeler olmak üzere açık alanlara kurulan çalışma ortamlarında; kullanım sıcak suyu ve ısıtma sistemlerini paket olarak sunuyor. Ayrıca yerleşkenin bulunduğu iklim şartlarına ve ihtiyaca uygun olarak geliştirilen özel tasarımlar ile kullanıcılara, keyifli bir ısınma sağlıyor. Bir konteyner görünümüne sahip olarak geliştirilen mobil kazan daireleri, bağlantı ve kurulum için gerekli olan tüm yardımcı ve ana elemanlara sahip olarak üretiliyor. Ayrıca konteynerin açılabilir ön kapağı sayesinde bakım ve arıza hallerinde hızlı ve kolay müdahale imkanı sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 13:43
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını