banner1322
x

Mesleki eğitime destek için kimya laboratuvarı açtı

Flokser 22 Mart Cuma günü Bahçeşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir kimya laboratuvarı projesi hayata geçirdi.

Mesleki eğitime destek için kimya laboratuvarı açtı
Makine Zirvesi

Çağdaş eğitim koşulları oluşturmak için çalışmalarını kesintisiz sürdüren Flokser, eğitime destek kapsamında Bahçeşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir kimya laboratuvarı açılışı gerçekleştirdi. Flokser, yüksek üretim kapasitesi ve inovatif ürünleri, sürdürülebilir kalite anlayışı ile Türkiye’de yüzlerce markaya hammadde tedarik ediyor. 

KİMYA LABORATUVARI

2018-2019 eğitim yılı için Flokser Kimya sponsoru olduğu laboratuvarda ve Flokser Kimya Genel Merkezi’nde derslerini işleyen öğrenciler şirketçe verilen projeler üzerinden çalışmalarını gerçekleştirmeye başladı. Proje nezdinde kimya alanında çalışma gerçekleştirmek isteyen okullara ve öğrencilere destek vermeyi amaçlayan marka, öğrencilere derslerde deneyimleyebilecekleri yüksek seviyede deney ve gözlem alanları sağlıyor. Öğrenciler aynı zamanda kimya sektöründe faaliyetlerini yürüten markayı yakından tanıma, iş ve staj imkanları ile müfredatta yer alan konuları Flokser Kimya laboratuvarı ve üretim hatlarında deneyimleme fırsatı elde ediyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 21:42
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını