MASDAF’DAN BİYOLOJİK HAYATI KORUYAN ÇÖZÜMLER

Masdaf, “Dünyaya iyi gelecek” sloganı ile çözüm ortağı olduğu projelere, dünya kaynaklarını koruyan ürün ve hizmetler sunmayı sürdürüyor. Atık su uygulamalarına özel olarak geliştirilen UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompaları biyolojik hayatı ve insan sağlığını koruyor.

MASDAF’DAN BİYOLOJİK HAYATI KORUYAN ÇÖZÜMLER
Enerji Zirvesi

Dünya nüfusunun hızlı artışına ve sanayileşmeye paralel şekilde su kaynaklarımızda ki kirlilik oranı giderek artıyor. Kanalizasyon sularının ve endüstrilerdeki atık suların transferinin güvenli bir şekilde sağlanması hem ekolojik hayat hem de insan sağlığı yönünden büyük önem arz ediyor.

YÜKSEK SIZDIRMAZLIK

Pompa sistemleri sektörünün lider isimlerinden olan Masdaf, atık su uygulamalarına yönelik olarak, çevreci bir anlayışla ürettiği UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompaları ile kanalizasyon gibi kirli suları ve endüstrilerdeki atık suları, ortama koku yaymadan ve atık su sızdırmadan transfer ederek, biyolojik hayatı ve insan sağlığını koruyor.
  
POMPA SİSTEMLERİNDE TIKANMA SORUNU YOK

Üstün bir tasarıma sahip şekilde üretilen UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompalar, çevreci bir yaklaşımın yanı sıra işletmede de büyük avantaj sunuyor. Güçlü yataklama elemanları sayesinde uzun seneler zorlu koşullar altında çalışabilen UKMS pompaların katı partikül geçirgenliği 76 mm’ye ka¬dar çıkabiliyor. Bu sayede atık suların transferi esnasında, katı ve lifli partiküller nedeniyle pompa sistemlerinde tıkanma yaşanması önlenerek, işletmelerin pompa sistemlerinden kaynaklı bir kesinti yaşamasının önüne geçiliyor. 

İŞLETME VE BAKIM KOLAYLIĞI

Masdaf’ın atık su uygulamalarına yönelik şekilde tasarladığı UKMS serisi pompalar, kolay temizlenebilir olmasıyla da işletmelere bakım kolaylığı sağlıyor. Pompanın gövdesinde 
Yer alan temizleme kapağı sayesinde, basılan akışkanın içerisinde bulunan büyük parti-küller, pompayı tıkadığında, pompanın tesisattan sökülmesine gerek kalmadan bakımı yapılabiliyor. Kolay bakım özelliği,  acil müdahale durumunda sistemin kesintiye uğramadan çalışması açısından da büyük önem arz ediyor. 
Farklı kapasitelerde 2”, 3”, 4”, 6”, 8”, 10” çıkışlı 6 model seçenekleri olan UKMS pompalar özellikle otel, hastane, endüstrierdeki atık suların tahliyesinde, şantiyelerde kazı sularının tahliye edilmesinde ve yağmur suyu ve taşkın sularının deşarj edilmesinde de etkili çözümler sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2022, 17:35
YORUM EKLE

Delta Vana

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını