banner1322
x

MASDAF, AKILLI POMPA TEKNOLOJİLERİ İLE COLOMBO’DA

Masdaf, hem yurt için de hem de yurt dışında prestijli projelerde çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Masdaf şimdi de Sri Lanka’nın başkenti Colombo’nun prestijli konut projeleri arasında yer aldı.

MASDAF, AKILLI POMPA TEKNOLOJİLERİ İLE COLOMBO’DA
Endüstri 40 Zirvesi

Masdaf, Türkiye’de ve globalde prestijli projelerde yer almaya devam ediyor. Şimi de Sri Lanka’nın başkenti Colombo’nun prestijli konut projeleri arasında yer almaya hazırlanan Masdaf, “Prime Grand Ward Place” projesinin pompa ve hidrofor sistemlerine çözüm sağlayacak. Projede Masdaf markasına ait 100 m³/h kapasiteye ve 200 m’ye (20 Bar) kadar olan çeşitli tipte ki “KME Sirkülasyon Pompaları, Multi Hexa Hidrofor Pompaları ve Enduro Atık Su Pompaları” kullanılacak. 

AKILLI HİDROFORLAR TERCİH EDİLDİ 

Projede basınçlı su ihtiyacını karşılayacak su basınçlandırma sistemlerinde “Genio MultiHexa” serisi akıllı hidroforlar tercih edildi. MultiHexa serisi hidrofor ürününde kullanılan GenIO Motor Üstü Frekans İnvertörleri sayesinde frekans değişim kompanze ediliyor. Bu sayede pompalar daha verimli çalışıyor. Basıncın sürekliliği de sağlanıyor. Ayrıca Mod-Bus haberleşme protokolü ile dış ünitelere erişim imkanı sunuluyor. Pompaların her birinin toplam çalışma saatlerini de görüntüleyen GenIO Motor Üstü Frekans İnvertörleri ile enerji verimliliğinin yanı sıra çoklu pompa sistemlerinde gerçek zamanlı eş yaşlanma avantajı da sunulacak. Ayrıca arıza hallerinde de arızalı pompanın devre dışı bırakılması sağlanarak, yedek pompanın otomatik olarak devreye alınması ve sistemin herhangi bir aksaklığa neden olmadan çalışması sağlanacak.
 

YORUM EKLE

Endress

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını