banner1322
x

Makina performansını ve verimliliği artırıyor

SMC Türkiye basınçlı hava sistemleri ile modern makina ve sistemlerinde performansı, üretimde kaliteyi ve güvenilirliği artırıyor.

Makina performansını ve verimliliği artırıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Mükemmel çalışma performansı, yüksek kaliteli üretim ve üstün makine güvenilirliği, pnömatik aksamdan yararlanan günümüz modern makina ve sistemlerinde muhtemelen en çok aranan üç özellik. Basınçlı hava sistemlerinde (BHS) toplanan su ise bu hedefin önünde duran en önemli düşman.

BHS'lerdeki su oluşumu hem makinenin genel hizmet ömrünü kısaltıyor, hem de pnömatik donanımının güvenilirliğini etkiliyor. BHS'nize taktıracağınız yüksek kaliteli bir hava kurutucu, su birikimini etkili bir şekilde gidererek performans ve verimliliği artırıyor.

YÜKSEK KALİTELİ BİR HAVA KURUTUCU İLE REKABETTE AVANTAJ KAZANIN
IDFA hava kurutucu serimiz aşağıdaki özellikleriyle daha rekabetçi olmanızı sağlıyor.
• IDFA’da kullanılan yüksek kaliteli malzemeler makinenizde en yüksek seviyelerde işletim güvenilirliğini garanti ediyor - IDFA'nın dahili ısı eşanjörleri piyasadaki benzer ürünlerin aksine paslanmaz çelikten üretildiğinden, paslanmayı önlüyor.
• IDFA serisinin tasarımı, çıkış noktasında kararlı bir çiglenme noktası performansı veriyor ve kurutucuda minimum basınç düşüşü sağlayarak makinenizin verimliliğinin arttırılmasına yardımcı oluyor.
• Kompaktlığı ve hafifliği sayesinde makinelerinizin daha küçük, kullanımı kolay ve
daha çekici olmasına katkıda bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 18:40
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını