Lonca, geliştirdiği iki ürün ile kağıt sektörün ihtiyacına cevap veriyor

Lonca A.Ş, geliştirdiği ve sektöre sunduğu iki ürün ile kağıt sektörünün ihtiyacına cevap veriyor. Humimeter RP6, geri dönüşüm kağıtlarının nemini ölçmek amacıyla kullanılıyor.

Lonca, geliştirdiği iki ürün ile kağıt sektörün ihtiyacına cevap veriyor
Enerji Zirvesi

Humimeter RP6

Geri dönüşüm kağıtlarının nemini ölçmek amacıyla kullanılır. Kullanımı çok pratik ve kolaydır. 10,00 adet log kayıt özelliği bulunmaktadır. Kaydedilen nem değerlerini, cihazı bilgisayarınızla eş zamanlayıp yedekleyebilirsiniz. Diğer nem ölçüm yöntemlerinden farkı nedir ve neden tercih edilir? Sorusuna cevap veriyor. Büyük hacimli ürünlerden örnekler alıp, çok daha doğru ortalama sonuçlar ve güvenli ölçüm sağlar.  

EFS 81 termal akış şalteri

Ensim Sensors EFS 81 termal akış şalteri hassas elektronik komponentler, güvenilir ve dayanıklı elektronik devre ile üretilmiştir. Bu üründe kullanılan elektronik kartlar genellikle uzay havacılığı, otomotiv, savunma ve benzeri ileri teknoloji sanayilerde tercih edilir. Termal Akış Şalterleri demir-çelik, metalurji, ilaç ve kimya sanayilerinde kullanılır. Sıcaklık değişimi prensibine göre dizayn edilen EFS 81 Termal Akış Şalteri, ısıtıcı ve termal algılayıcı yapıya sahip prob akış gerçekleştiğinde kaybettiği sıcaklığı termal devresi sayesinde analiz ederek elektrik sinyaline çeviriyor. İşlemci de bu sinyalleri PNP / NPN / RÖLE çıkışına dönüştürür.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 09:57
YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını