banner1322
x

KROHNE’DEN YENİ AKIŞÖLÇER

KROHNE yeni ürünü olan AF-E 400 elektromanyetik akışölçeri tanıttı. Ürün, sınıfının en kompakt elektromanyetik akışölçeri olarak öne çıkıyor.

KROHNE’DEN YENİ AKIŞÖLÇER
Enerji Zirvesi

KROHNE’nin sınıfının en kompakt elektromanyetik akışölçeri olarak piyasaya sunduğu AF-E 400; dar alanlarda ve paralel konumlanması gereken uygulamalarda kullanılmak üzere kompakt yapıda tasarlanmıştır. Kompakt, sağlam, güvenilir ve uygun maliyetli bir elektromanyetik olan AF-E 400, KROHNE’nin akışölçerler alanındaki uzmanlığının sonucu olup, sınıfının en iyisidir. AF-E 400; 90 oC sıcaklığa kadar zorlu sıcak su ve soğutma uygulamalarda sürekli olarak kullanılabilir. Geniş bir basınç ve sıcaklık aralığında ölçüm doğruluğunu korur. Dar alanlar düşünülerek tasarlanmış olan AF-E 400; diğer elektromanyetik akışölçerlerden farklı olarak manyetik alan çakışması sorunu olmaksızın cihazdan cihaza 2 mm’ye kadar yakınlıkta ve paralel olarak çalışabilir. Kapsamlı diagnostik fonksiyonlarıyla sorunsuz ve yüksek hassasiyetli bir akış ölçümünü garanti eder.

ÖZEL TASARIMI İLE DİKKAT ÇEKİYOR 

Özel tasarımı sayesinde akış profilini düzeltebilir ve giriş çıkış yönünde düz boru gereksinimini ortadan kaldırır. Entegre sıcaklık ölçümü de gerçekleştiren akışölçer, “tak ve çalıştır” yapıda olup 4-20 mA ve puls çıkışlarına ek olarak IO Link iletişim standardı ile hızlı ve verimli iletişim sağlar. Ayrıca döndürülebilir ve renkli işlevsel göstergeye sahiptir. Ağırlıkla fabrika otomasyonu ve makine üreticileri için tasarlanmış olan cihaz; kaynak robotları, enjeksiyon kalıplama, endüstriyel yıkama sistemlerinde su tüketimi izleme, sıcak ve soğuk su resirkülasyonlarında akış izleme gibi uygulamalara odaklanmaktadır. Ayrıca anlık ve toplam akış değerlerinin ölçümü gereken kimyasal dozajlama uygulamaları için de son derece uygun özelliktedir.”  

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 11:41
YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını