banner1322
x

İş Ortakları Mas Academy Eğitiminde Biraya Geldi

İş Ortakları Mas Academy Eğitiminde Biraya Geldi

İş Ortakları Mas Academy Eğitiminde Biraya Geldi
Enerji Zirvesi

Türkiye ‘nin pompa ve basınçlandırma sistemleri konusunda lider markası Mas Grup ‘un eğitim platformu Mas Academy, faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Mas Academy ‘nin son düzenlediği eğitim semineri 12 Mayıs 2018 günü The Green Park Otel Bostancı ‘da gerçekleşti. Mas Grup ‘un İstanbul ‘da bulunan İş Ortakları ‘na yönelik düzenlediği seminerde 33 katılımcıya Ürün Teknik Özellikleri ve Uygulamaları konularında bilgiler aktarıldı.

Mas Academy Başkanı Prof.Dr. Mete Şen’ in açılış konuşmasını yaptığı eğitimde, Mas Grup Satış ve Pazarlama Direktörü Erhan Özdemir ‘Mas Grup Yenilikleri, Vizyon ve Hedefleri’, Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Faik Öner ‘Mas Grup Genel Satış ve Ürün Uygulamaları’, İş Geliştirme Müdürü Ahmet Yılmaz; ‘Endüstriyel Ürünler ve Uygulamaları’, Bayi Satış & Bina Teknolojileri Grubu Satış Yöneticisi Cem Hanedanoğlu, özellikle toplu konut projelerinde kullanılan ‘Hidrofor ve Pompa Grupları Seçimi’ ne yönelik pratik uygulamaları ve son olarak Mas Grup Ar-Ge bölümünden İlker Özdemir ‘Pompa Sistemlerinde Frekans Kontrolü, Uygulama Alanları ve Avantajları’ ile ilgili bilgiler verdiler.

Konu ile ilgili bilgi veren Mas Grup İş Geliştirme Müdürü ve Mas Academy Yöneticisi Ahmet Yılmaz “Mas Academy eğitim programlarımıza ilgi oldukça yüksek düzeyde. Her gün ülkemizin değişik illerinden eğitim talepleri alıyoruz. Mas Academy ‘nin pratik uygulamalar ile desteklenen akademik içeriği katılımcıların beğenisini kazanıyor. Başkanımız Prof.Dr. Mete Şen ‘in gözetiminde yürüttüğümüz Mas Academy eğitim programlarına hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Oska Pompa ‘dan eğitime programına katılan Selim Şahin ise “Mas Academy gibi güzel bir projenin düşünülüp hayata geçirilmesi bence oldukça önemli. Hem bazı konulardaki soru işaretlerinin giderilmesi, hem de ufkumuzun genişlemesi adına güzel bir eğitim oldu. Mas Academy eğitimlerinin artarak devam etmesini diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Sortek ‘den Hatice Yıldız ise “Mas Grup ailesine bu bilgilendirici eğitim için teşekkür ederim. Eğitim süresi, işleyişi ve eğitim konuları gayet yeterli ve doyurucuydu. En yakın zamanda Mas Grup ‘un Düzce ‘deki üretim tesisini de gezmek ve üretim prosesleri ile ilgili bilgi almak isterim” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 14:58
YORUM EKLE

SMS

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını