İleri biyolojik atık su arıtma projesi

Çerkezköy İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Projesi, anahtar teslim olarak HALICI Elektronik tarafından gerçekleştirildi. İleri biyolojik arıtma proseslerinin uygulandığı tesiste karbon, azot ve fosfor gibi kirleticilerin giderimi sağlanıyor.

İleri biyolojik atık su arıtma projesi
Endüstri 40 Zirvesi

Anahtar teslim HALICIvElektronik tarafındanvgerçekleştirilen, Çerkezköy Atık Su Arıtma Tesisi projesi günlük 52.800 m3 kapasiteyle 230.000 kişilik nüfusa hizmet ediyor.

Tesis, evsel nitelikli atık suların ileri biyolojik ve mekanik arıtma yöntemleri kullanılarak fiziksel kirleticilerin yanında karbon, azot ve fosfor gibi kirleticilerin giderilmesini sağlayıp uluslararası standartlara uygun bir şekilde doğaya deşarj edilmesini sağlıyor. Proje, çevre ilçelerde devreye alınan diğer arıtma tesisleri ile beraber Ergene Nehri’ni ve dolayısı ile Marmara Denizi’ni kirlilikten kurtarıyor.
HALICI Elektronik tecrübesiyle gerçekleştirilen proje anahtar teslim olarak; ürün, mühendislik, teknik servis hizmetlerinin hepsini tek noktadan sunuyor. Sistem mimarisi; 2 x PLC Yedekli Sistem; Scada data point : 20.000, 18x Remote I/Q, Yedekli Proses Scadası, Raporlama Sistemi’ni içeriyor.

Çanta İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi, Büyükçekmece İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisleri de HALICI Elektronik’in atık su tesisleri alanında gerçekleştirdiği projelerdendir. 

ANAHTAR TESLİMLİ PROJE & TAAHHÜT HİZMETİ SUNUYOR

Anahtar teslimli projelerin adresi HALICI Elektronik, birçok sektörün teknolojisine ve ihtiyacına yönelik hizmetlerini, yılların deneyimi, müşteri odaklı kurumsal yapısı ile başta endüstri olmak üzere birçok sektöre özgü anahtar teslimli çözümler tasarlıyor ve uyguluyor. 

Uzman proje ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara en uygun çözümü en iyi şekilde uygulayan HALICI Elektronik, iş birliği içindeki firmalara aynı zamanda 7/24 teknik servis hizmeti sunuyor

7/24 TEKNİK SERVİS ve EĞİTİM HİZMETİ

Anahtar teslim olsun veya olmasın bütün hizmetlerine 7/24 Teknik Servis ve Eğitim hizmetleri sağlıyor. Zaman ve mekân fark etmeksizin Türkiye ve bütün dünyaya teknik servis hizmeti götürüyor. Sağladığı her çözüm ve ürün için detaylı eğitim ve dokümantasyon desteği sağlıyor.

https://www.halici.com/
 

YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını