banner1322
x

İKLİM LİDERLERİNDEN BİRİ OLDU

Dünya kaynaklarını korumak için teknolojik çözümler üreten Wilo, "50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri" adlı küresel sürdürülebilirlik ve iklim koruma girişiminde yer alacak.

İKLİM LİDERLERİNDEN BİRİ OLDU
Robot Zirvesi

DERYA KUMTEPE - Wilo, çözüm odaklı teknoloji şirketi vizyonuyla Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında dünya çapında daha iyi yaşam standartlarına ulaşmaya ve iklim değişikliği karşısında su yönetim sistemlerinin verimliliğini artırmayı hedefliyor. Wilo, Birleşmiş Milletler ve Bloomberg'in "50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri" adlı küresel sürdürülebilirlik ve iklim koruma girişimine katılmak üzere seçildi. Wilo, 10 bine yakın ürün gamı ile enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çözümler sunuyor. Wilo, bu özverisi ile 2020 yılında dünya çapında faaliyet gösteren 49 diğer şirketle birlikte Birleşmiş Milletler ve Bloomberg'in "50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri" adlı küresel sürdürülebilirlik ve iklim koruma girişimine katılmak üzere seçildi. İklimin korunması, enerji ve kaynak verimliliği ile dijital dönüşüm gibi konularda faaliyetlerini sürdüren Wilo; küresel ağ ortaklarıyla birlikte, geleceğe yönelik iklim dostu çözümler geliştiriyor, politik çevrelerle, iş dünyasıyla ve STK'larla kurulan diyalogları proaktif olarak teşvik ediyor. 

ALTI MEGA TREND İLE GELECEĞE YÖN VERECEK

Wilo, ilerleyen yılların insanların hayatlarını direk olarak etkileyecek altı küresel mega trendi tanımladı. Tanımlanan bu trendler arasında; globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm yer aldı. Bu trendlere bağlı olarak çözümler geliştirmek için çalışmalar yapan Wilo, yatırımlarıyla dünyaya yön vermeyi hedefliyor. Wilo; yüksek verimli teknolojileri ve akıllı ürünleri ile dünya kaynaklarının, suyun ve enerjinin daha tutumlu bir şekilde kullanılabilmesi için çalışmalarını yürütüyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 15:39
YORUM EKLE

Endress

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını