Honeywell’in konferansından ödülle döndü

Delta Vana Hollanda’da düzenlenen EMEA Kanal Partner Konferansı’nda, Honeywell EMEA 2019 Yılın Kanal Ortağı Ödülü’nün sahibi oldu.

Honeywell’in konferansından ödülle döndü
Enerji Zirvesi

Delta Vana, 2017 yılından beri partneri olduğu Honeywell’in 24- 26 Eylül 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenen EMEA Kanal Partner Konferansı’ndan ödülle döndü.

Honeywell’in Endüstri Otomasyon çözümleri alanında EMEA Bölgesi’nden toplam 16 şirketin ödül aldığı gecede firma en büyük onur ödülü olan “Honeywell EMEA 2019 Yılın Kanal Ortağı Ödülü”nün sahibi oldu.

Firmadan ödüle ilişkin yapılan açıklamada, “Honeywell ile henüz sadece 2 yıllık olan geçmişimizin yeni bir başlangıcı olan bu ödül, kıymetli çalışma ekibimizin ve paydaşlarımızın eseridir. Bu vesileyle 2006 yılında endüstri sektöründe fark yaratmak ve Türk sanayisine katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, bize katkısı olan paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve yolu Delta Vana’dan geçen kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Her zaman ileriye bakan bir vizyonla hizmet etmek dileğiyle…” denildi.

SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİNİ DENEYİMLEYECEKLER

Diğer yandan Honeywell’in Cyber Security/Siber Güvenlik Bölümü’nün Türkiye resmi partneri olmasının ardından çalışmalarına devam eden ve bu alandaki gelişmeleri yakından takip eden firma, 16-17 Ekim’de Ankara’da gerçekleştirilecek “Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı”na katılacak. 

Delta Vana dijital çözümlerini etkinlik katılımcıları ile buluşturacak ve katılımcılar “Endüstride Siber Güvenlik Çözümlerini” deneyimleme imkanı bulacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 10:56
YORUM EKLE

Delta Vana

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını