banner1322
x

Honeywell'de bayrak değişimi

Yenilikçi teknoloji çözümleri sunan Honeywell, iş yaşamında 30 yılı aşkın deneyime sahip Frans van Deursen’in Hızlı Büyüyen Bölgeler, Türkiye ve Orta Asya Başkanlığı’na getirildiğini açıkladı.

Honeywell'de bayrak değişimi
Endüstrideara

Siber endüstriyel teknolojilerin ve bağlantılı çözümlerin önde gelen global sağlayıcısı Honeywell (NYSE: HON), Türkiye ve Orta Asya Başkanı Orhan Geniş’in emeklilik kararı almasının ardından, Honeywell Hızlı Büyüyen Bölgeler, Türkiye ve Orta Asya (Azerbaycan, Gürcistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan) Başkanlığı’na Frans van Deursen’i atadı.

Türkiye merkezli bu yeni görev kapsamında Frans van Deursen, Honeywell'in Türkiye ve Orta Asya'daki büyüme stratejisinden ve bölgedeki mevcut paydaşların güvenlik, verimlilik ve üretkenliği artıran bağlantılı teknolojilerden en yüksek verimle yararlanmasından sorumlu olacak.  Frans van Deursen, Honeywell Hızlı Büyüyen Bölgeler Dünya Başkanı Shane Tedjarati’ye bağlı olarak görev yapacak.

2010 yılında ilk olarak Proses Çözümleri Bölümü’nde görev alarak Honeywell ailesine katılan Frans van Deursen akabinde; satış ve iş geliştirme alanlarında çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.

Amsterdam Yüksek Teknik ve Denizcilik Enstitüsü’nde Genel Operasyonel Teknolojiler Eğitimi alan ve sonrasında çok sayıda satış, pazarlama, liderlik ve yöneticilik programlarını tamamlayan; Yokogawa, Danfoss ve Invensys gibi kurumlarda çeşitli görevlerde bulunan Frans van Deursen, son olarak;  Honeywell İran Başkanlığı görevini yürütüyordu.

“30 YILLIK BAŞARILI İŞ LİDERLİĞİ”

Frans van Deursen’ın müşterilerin iş performanslarını iyileştirmek ve faaliyetlerini güçlendirmek adına bölgeye 30 yıllık başarılı bir iş deneyimi getirdiğini anlatan Orhan Geniş, “Honeywell teknolojileri, modern endüstrinin pek çok farklı noktasında karşılaşılan sorunları çözmeye, endüstriyel tesislerin performanslarını iyileştirmeye, binaların enerji kullanımını azaltmaya ve uçuş güvenliğini en üst düzeye çıkartmaya odaklanmıştır. Frans van Deursen’ın Türkiye ve Orta Asya'daki müşterilerimizin büyüme sürecine sağlayacağı katkının çok değerli olacağına inanıyorum” dedi. 

Türkiye ve Orta Asya Bölgesi’nin, uzun vadede önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna değinen Frans van Deursen ise “Honeywell teknolojileri; lojistik, enerji, havacılık ve savunma, e-ticaret, kentsel ve ticari gelişim alanlarındaki endüstrilerin güvenlik ve verimliliğini destekleyerek bölgesel büyümenin gerçekleştirilmesinde kritik bir rol oynayacaktır. Bölgede kurulu bulunan ofislerimiz, gelişmiş yazılım tabanlı teknolojilerimiz ve hizmet portföyümüz, artan talep ve beklentilerle birleştiğinde Türkiye ve Orta Asya'yı Honeywell'in faaliyet gösterdiği en heyecan verici coğrafyalardan biri haline getiriyor” dedi.

Honeywell sunduğu teknolojilerle; daha akıllı, daha bağlantılı, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir dünyayı desteklemek adına önde gelen fiziksel ürünleri, ileri yazılım ve veri analizleriyle harmanlayarak, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti Devrimi'nin (IIoT) ön saflarında yer alıyor.

Bu gelişmiş çözümler, Türkiye ve Orta Asya'daki şirketlerin özellikle “Endüstri 4.0” çağında, üretkenlik ve verimliliğine katkı sağlayarak, kurumların büyümesine, yenilikçi olmasına ve büyük miktarda operasyonel veri üretmelerine, anlamlandırmalarına ve kullanmalarına yardımcı oluyor.

Honeywell’in bölgesel operasyonları Uzay ve Havacılık, Bina Teknolojileri, Performans Materyalleri ve Teknolojileri ile Güvenlik ve Verimlilik Çözümleri olmak üzere dört ana iş grubunu kapsıyor ve bu alanlardaki satış, müşteri desteği, işletme, üretim ve mühendislik hizmetlerini içeriyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 15:42
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını