banner1013
x

Hijyenik prosesler için hızlı sökülebilir rotary vanalar

Pulse, hijyenik prosesler için tasarlanmış hızlı sökülebilir ve hızlı temizlenebilir ATEX sertifikalı Coperion rotary vanalarını sunuyor.

Hijyenik prosesler için hızlı sökülebilir rotary vanalar
EndüstrideAra - Haber Detay

Pulse, müşterilerine komple çözüm sunuyor. Projelerin başlangıcında danışmanlık hizmeti veren marka, ekipman, mikserler, silo ekipmanları ve toz ürünleri ve daha birçok ekipmanın tedariki konusunda temsilciliğini yaptığı alanının kendini ispatlamış Avrupalı markalarının ortaklığı ile hizmet veriyor. Pulse LTD alanında dünyanın lider firmalarında uzun yıllar çalışmış ve Proje Yönetimi tecrübesi kazanmış ortakları tarafından kurulan, müşterileri için doğru, verimli ve güvenilir çözümler sunuyor.

Pulse LTD; ATEX, toz patlamasından korunma, toz hammadde/ürün transfer hatları, filtreler, temizlik ekipmanları, mikserler, silo ekipmanları ve toz ürünler ile ilgili dünyaca ünlü birçok markanın temsilciliğini yürütüyor. Mühendislik, saha işleri, devreye alma, bakım aşamalarında da destek sunan Pulse, hijyenik prosesler için hızlı sökülebilir, hızlı temizlenebilir EHEDG ve ATEX sertifikalı rotary vanaları ile müşterilerine işletilmesi kolay çözümler ulaştırılıyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 16:34
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler