banner1322
x

Hassas ölçüm sistemleriyle sıfır hata garantisi

Otomotiv firmalarına temin ettiği punta elektrodu dışında verdiği teknik servis ve ürettiği birçok hassas ölçüm sistemiyle Albaksan, sıfır hata garantisi veriyor.

Hassas ölçüm sistemleriyle sıfır hata garantisi
Endüstri 40 Zirvesi

Albaksan Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş, 1988’de Albaksan Grup’a bağlı olarak tedarik ve teknik destek amacıyla kuruldu. Temelde CuCrZr alaşımı olan punta kaynak elektrodunu ve taşıyıcı kollarını imal ederek faaliyetlerine başlayan Albaksan Grup, zaman içerisinde sektörde çalışma sahasını deneyimine bağlı olarak geliştirdi.

1988’de Albaksan Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş’nin Grup bünyesinde kurulmasıyla özellikle Türkiye’nin önde gelen otomotiv firmalarına, yan sanayisine ve panel radyatör imalatçılarına tedariğini sağladığı punta elektrodu ve satış sonrası teknik servis hizmetiyle alanının öncülerinden olan Albaksan aynı zamanda firmaların isteklerine güçlü stoklaması ile en kısa sürede çözüm sunabiliyor.

Tüm bu çalışmalarının yanı sıra punta robot kolları, elektrot ve elektrot taşıyıcıları ve çeşitli bakır punta kaynak makina aksamı üreten Albaksan Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş, ürettikleri bu hassas ölçüm sistemleri ile sıfır hata üretim garantisini de müşterilerine veriyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 18:19
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını