Gelişmiş tartım indikatörleri

Yeni çıkardığı BX30 ve BX30D panel tipi gelişmiş tartım indikatörlerini, proses kontrol, tartım ve kuvvet ölçümü uygulamaları için kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Gelişmiş tartım indikatörleri
Robot Zirvesi

Son teknolojik gelişmeler dikkate alınarak; doğruluk, yüksek haberleşme hızı,  güçlü arayüz seçenekleri ve ergonomik özellikleri ile endüstriyel tartım uygulamalarının tüm gereksinimlerini karşılayacak ve analog veya digital yük hücreleri ile kullanılabilecek şekilde tasarlanan model, BX30D/BX30 

Uzunluğu 22 mm  olup, 6 dijitlik ağırlık göstergesi ve 8mm uzunluğunda 16 dijitlik alfa numerik bilgi göstergesi olan parlak, geniş açılı ve çok renkli LCD ekran ile donatılmıştır. Farklı 6 kullanım diline sahiptir. 
Çok kademeli özelliği sayesinde, çok bölüntülü olmak üzere 10 000 taksimata kadar gidebilir. OIML R76 ile EN45501 onaylıdır.

5 adet çıkş, 4 adet giriş olmak üzere dijital girişli özelliktedir. Her kayıt için 5 farklı kesme seçeneğinin girebileceği 500 kayıt kapasiteli bellek mevcuttur. Modeller; CC-Link, Profibus, Profinet, Modbus RTU, Modbus TCP, Ethernet IP, Canopen,  EtherCat, PowerNet gibi endüstride en çok kullanılan fieldbus tiplerini desteklemektedir. Çok satırlı ve tek satırlı barkod da içeren EPL formatı vb. 5 farklı formatta etiket bastırabilir.

IP67 korumalı pamel tipi indikatörler, paslanmaz çelikten ön paneli, alüminyum gövdesi ve paslanmaz çelikten arka paneli ile, ıslak, hijyenik ve zorlu endüstriyel koşullarda kullanılmaya uygundur. 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 14:01
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını