banner1322
x

Filtre Değişimi Optimizasyonuyla Tasarruf Sağlayan Basınç Transmitteri

Almanya'da boy gösteren Danfoss sürücüleri, düzenlenen Messe Frankfurt, Aydınlanma ve Binalar Fuar’ında,  ErP  uyumlu yeni basınç sensörü çözümü PTU 025VLT® Basınç Transmitterini tanıttı.

Filtre Değişimi Optimizasyonuyla Tasarruf Sağlayan Basınç Transmitteri
Endüstri 40 Zirvesi

Basınç Transmitterin içerisinde ki mevcut olan, filtrenin geç değiştirilmesi, filtresi tıkanan fanlardan kaynaklanan ciddi enerji kayıplarına yol açmakta; filtrenin erken değiştirilmesi ise de ürünün kullanım ömrünün, verimsiz olmasına sebep olmaktadır.  Her türlü tasarruf kompleksine sahip olarak tasarlanmış olan ve öncelikli olarak, enerjiden tasarruf sağlayan ve hava kalitesini arttırarak,yeni filtre değişimi optimizasyonu VLT® Basınç Transmitteri ile sunmaktadır.

1968 senesinden bu yana, AC sürücü sektörünün öncülerinden olan Danfoss,  bugün sektörün en büyük şirketlerinden biri olarak dünyanın en çok yönlü AC sürücülerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışını tutkuyla gerçekleştirmektedir.

Bu ürünün kurulumu adeta bir devrim niteliğinde;  hızlı, devreye alınması ve çalıştırılması kolaydır. Bunun yanında mevcut uygulamalarda kullanılabilir. 

Enerji tüketimi optimizasyonu ve filtre değişimi için en uygun süreyi belirlemesi sayesinde havayı en iyi şekilde temizler ve işletme maliyetlerini de önemli ölçüde azaltır.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 09:21
YORUM EKLE

Delta Vana

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını