Equator mastar ile parça kontrol sistemi

Renishaw Equator mastar ile parça kontrolü sistemi, parça kontrolünü atölye ortamına getirerek, proses kontrolüne imkan veriyor.

Equator mastar ile parça kontrol sistemi
EndüstrideAra - Haber Detay

Equator mastar ile parça kontrolü sistemi, oldukça yüksek tekrarlanabilirliğe sahip, ısı değişikliklerinden etkilenmeyen, çok yönlü ve yeniden programlanabilir mastarla parça kontrolünü atölye ortamına getirerek, proses kontrolüne imkan veriyor.

ATÖLYEDE MASTAR İLE KONTROL

Üretim prosesini atölyede kontrol etmek amacıyla onlarca yıldan beri mastar ile parça kontrolü sistemi kullanıldı. Buna çap pergeli setleri, geçer/ geçmez mastarlar veya delik mastarlar örnek olarak verilebilir. Üretimdeki gelişmeler ile birlikte yeni proses kontrol metotlarına olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor.
Hız, tekrarlanabilirlik ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla manüel veya otomatik uygulamalar için tasarlanmış Equator sistemi,esnek bir programlanabilir mastar ile parça kontrol sistemidir. 
 Bu nedenle dünya çapındaki yüzlerce üretici mevcut mastarla parça kontrolü metotlarını Equator sistemi ile değiştiriyor.
Bu anlamda Renishaw sunduğu çözüm önerisiyle müşterilerine avantaj sağlıyor.

EQUATOR™ ÇOK YÖNLÜ MASTAR™ İLE PROSES KONTROLÜ

Equator sistemleri ile esnek atölye proses kontrolünün faydaları:
•    Hurda miktarını azaltır
•    Dar boğazları azaltır
•    Düşük maliyet
•    Kolayca otomasyona entegre olur
•    Isı değişikliklerinden etkilenmez
•    Çok yönlü ve yeniden programlanabilir
 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 17:28
YORUM EKLE

SMS

Enelsan

Dergiler