banner1339
x

En fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren 2. firma oldu

İSİB 2018 yılında ihracatta başarı gösteren markalar ödüllendirildi. En çok ülkeye ihracat gerçekleştiren firmalar konusunda SMS Tork 2. marka oldu.

En fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren 2. firma oldu
Endüstri 40 Zirvesi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 2018 yılının başarı gösteren ihracatçılarına ödüllerini verdi. 17 kategoride değerlendirme yapılarak her kategoride en başarılı 3 markaya ödül verilen törende, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, Tim Başkan Vekilleri Zeki Poyvaz ve İbrahim Pektaş, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal katılım gösterdi.  

2018 yılında çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren SMS Tork, İkimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (İSİB) düzenlediği 2018 yılının başarılı ihracatçıları ödül töreninde en çok ülkeye ihracat gerçekleştiren 2. marka oldu. 

SMS Tork Genel Müdürü Enver Kaya başarılarını şöyle açıkladı: “2018 yılı en çok ülkeye ihracat yapan firmalarımızı İSİB ihracatcılar birliğince tespit edildi. 2. sırayı " tork" markamız almıştır. Sizlerin desteği ile bu günlere gelen " tork" bu gururunu sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyar.”
 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 10:38
YORUM EKLE

Delta Vana

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını