banner1339
x

Doğru boru seçiminde neler sorulmalı?

20 bin çeşit paslanmaz çelik boru ve bağlantı parçası stokuna sahip Borşen, boru seçiminde sorulması gereken sorular hakkında bilgilendiriyor.

Doğru boru seçiminde neler sorulmalı?
Enerji Zirvesi

Doğru boru seçimi nasıl yapılır? Tasarım aşamasında, kullanılacak borunun belirlenebilmesi için şu soruların sorulması gerekir:
Borunun kullanım amacı ne olacaktır?
Ortamın korozyon durumu nedir?
Sistemin basıncı ne olacaktır?
Sistemin sıcaklığı ne olacaktır?

20 bin çeşit paslanmaz çelik boru ve bağlantı parçasını stoklarında bulunduran dünyanın sayılı markalarından biri olan Borşen, sanayinin tüm sektörlerine hızlı bir şekilde yanıt vererek işletmelerin devamlılığına katkı sağlıyor. 2006 yılı başından günümüze marka, müşterilerinin taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek için kendi üretim tesisinde TIG kaynaklı; krom- nikel boru üretimine başladı. Şu an markanın stoklarında endüstriyel paslanmaz boru, fittings ve vanalar ile teknik spesifikasyonu farklı, yüksek teknolojili ürünler de yer alıyor. Borşen bünyesinde kurulan Kalite Kontrol ve Test Laboratuvarı paslanmaz, karbon çelik ve alüminyum gibi metallerin kimyasal ve mekanik ölçümlerinin kontrollerini analiz şartlarına göre hassas kalibrasyonlu cihazlarla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine TSE EN ISO / IEC 17025 akreditasyonuna sahip raporlamalar ile hizmet sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:48
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını