banner1322
x

Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika konuları...

2009 yılından günümüze sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan Qualist Technology, Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisinde veri analitiği dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 konularında yoğunlaşacak. Qualist Technology Genel Müdürü Gökay Turanlıoğlu, markanın Zirve’de ele alacağı konular ve sergileyeceği çözümleri anlattı.

Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika konuları...
Endüstri 40 Zirvesi

Qualist Technology, 2019 senesinden itibaren, sanayinin farklı sektörlerinin ihtiyaçlarına yönelik; 70’in üzerinde pek çok tesise Endüstri 4.0 (Industry 4.0) ve Dijital Dönüşüm sürecinde çözümler sunmakta.
Müşteri portföyünde;   Yönetim Kurulu Başkanı’ndan Genel Müdür’e, Üretim Müdürü’nden sahada görev alan Tekniker’e kadar tüm kademlerde görev alan yetkililere destek vererek çalışmalar yürütmekte olan Qualist Technology, her firmanın isteği doğrultusunda sorulara doğru cevaplar ve çözümler için çalışmakta.

Bu anlamda da destel olarak;  çeşitli farklı donanıma sahip mevcut yazılım seçeneklerimiz ile örnek Akıllı Üretim Yazılımı Mes, Endüstriyel Analitik Yazılımı olan Qualist Bridge, fiziksel ve dijital dünyayı birleştiren Artırılmış Gerçeklik yazılımı olan QualistGo ve çevreye duyarlı sürebilir üretim için GreenChimney ürünleri ile farklı hizmet sunmakta.

Endüstri 4.0, global olduğu kadar aynı zamanda, Türk sanayisinin dünya çapında rekabetçiliğini devam ettirebilmesi için fevkalade önemli. Bunun için Endüstri 4.0 ile Dijital Dönüşüm süreçleri devam eden sanayi kuruluşlarının, bu teknolojiyi dünya çapında bilen, üreten ve saha uygulamasını yapan firmalar ile bir araya gelebilmesi gerekmektedir. İşte bu  tip etkinliklerin önem de burada ortaya çıkmakta ki; bu kazan-kazan buluşmaya vesile ve fırsat yaratması ile ortaya çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 12:27
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını