DELTA VANA GLOBAL İŞ BİRLİKLERİNE YENİSİNİ EKLEDİ

Dünyanın önde gelen firmalarının distribütörlüklerini üstlenen Delta Vana, global iş birliklerine bir yenisini ekledi.

DELTA VANA GLOBAL İŞ BİRLİKLERİNE YENİSİNİ EKLEDİ
Robot Zirvesi

Honeywell, Flowserve, Farris, CDC, Gorth ve Levelstate gibi global ölçekli şirketlerin distribütörlüklerini yürüten Delta Vana, global bir isimle daha el sıkışarak Hindistan merkezli General Instruments Consortium (GIC) ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

HEM ÜRETİCİ HEM DE ÇÖZÜM SAĞLAYICI KONUMUNDA

Dünya çapında Güney Doğu Asya, Ortadoğu, Afrika, Avustralya, Avrupa ve ABD bölgesi başta olmak üzere 38 ülkeye ihracat gerçekleştiren General Instruments Consortium, imzalanan distrütörlük anlaşmasıyla Türkiye pazarına Delta Vana ile giriş yaptı.

General Instruments Consortium, 50 yıldan fazla süredir sıcaklık, seviye, basınç ve akış enstrümanlarının dünya çapındaki sayılı üreticileri arasında yer almanın yanı sıra mühendislik çözümü sağlayıcısı olarak da güçlü bir konumda bulunuyor.

TÜRKİYE'DEKİ TEK YETKİLİSİ OLDU

Şirket, GIC firmasının aksesuarlı basınç ve fark basınç göstergeleri, termovelli sıcaklık göstergeleri, sıcaklık ekipmanları (çeşitli RTD ve thermocouples türleri), çok noktalı RTD’ler ve thermocouples, termoveller, manifold vanaları ve bağlantı parçaları, seviye göstergeleri ve akış elemanlarının satışının Türkiye’deki tek yetkili ismi oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2022, 13:58
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını