Çelik ve metalürji endüstrisinde öne çıkan çözümler

Balluff, çelik ve metalürji sektörüne; optimum, uluslararası onaylı sensörlerin yanı sıra ilgili ağ ve bağlantı teknolojisini sunuyor.

Çelik ve metalürji endüstrisinde öne çıkan çözümler
EndüstrideAra - Haber Detay

Çelik, en zor koşullar altında - yüksek sıcaklıklarda, ayrıca şok ve titreşimlerle üretilir. Bir yandan bu, mümkün olan en iyi kalite yönetimiyle güvenilir bir süreç gerektirirken, diğer yandan en kaliteli sistemleri gerektirir. Balluff, kullanıcılarına optimum, uluslararası onaylı sensörlerin yanı sıra ilgili ağ ve bağlantı teknolojisini sunuyoruz.

KOK FIRINI HAREKETLERİNİN KONTROLÜ

Hidrolik silindire entegre edilmiş BTL manyetostriktif lineer konum sensörü için son derece yüksek sıcaklıklar sorun değildir: Sistem, kok fabrikası makinalarının 100 ° C'ye kadar olan tüm hareketlerini kontrol eder. IP67 ve PTFE kablolara sahip sağlam metal gövde, doğrusal konum sensörünün 200 ° C'ye kadar sıcaklıklarda kullanılmasına bile izin verir.
Özellikler
•    Kok fırını pilinde kullanım için yüksek sıcaklığa dayanıklı
•    IP67 ile metal gövde
•    Farklı arayüzler

PLAKALARIN MERDANELERDE HASSAS ŞEKİLDE KONUMLANDIRILMASI

Hidrolik silindirdeki BTL manyetostriktif doğrusal konum sensörleri, levhaları hassas bir şekilde yönlendirir ve konumlandırır. Yanal kılavuzların doğru konfigürasyonunu kontrol ederler ve levhalara yuvarlanma hattı boyunca yollarına eşlik ederler. Ek olarak, sistem yeniden şekillendirme sırasında ortaya çıkan güçlü kuvvetleri güvenle telafi eder.
Özellikler
•    Hidrolik devreyi kesmeden hızlı değişim için Hızlı Değiştirme Modülü (RRM)
•    Titreşime ve darbelere dayanıklı

YÜKSEK FIRINDAKİ VANA VE KAPAKLARIN GÜVENİLİR KONTROLÜ

BTL manyetostriktif lineer konum sensörleri, yüksek fırındaki vanaları ve kanatları kontrol ederek pik demir üretiminde arz ve dönüş havasını düzenler. Ek olarak, elektronik kafanın içine, sistem sıcaklığını doğru bir şekilde ölçen ve böylece sisteminizin güvenliğini artıran bir sıcaklık sensörü entegre edilmiştir.

Özellikler
•    Konum ölçüm sistemine entegre sıcaklık ölçümü
•    Patlama koruması versiyonları
•    Temassız çalışma prensibi


HASSAS BOBİN SARMA
BTL manyetostriktif lineer konum sensörlerimiz metal bobinleri yüksek hassasiyetle sarmaktadır. Basınç silindirini, optimum çelik şerit demetleri için silindir çapının bir işlevi olarak yönlendirir.

Özellikler
•    Mutlak çıkış sinyali
•    Hassas kılavuzluk eden baskı silindirleri için son derece hassas
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 09:32
YORUM EKLE

Biodesulf

Halıcı

Dergiler