banner1322
x

AYVAZ FM VE UL ONAYLI SPRİNKLER ÇEŞİTLERİ SUNUYOR

Türkiye’nin ilk ve tek FM ve UL onaylı gazlı yangın söndürme dolum istasyonuna sahip olan Ayvaz, FM ve UL onaylı sprinkler çeşitleriyle sektöre yüksek kaliteli alternatif çözümler sunuyor.

AYVAZ FM VE UL ONAYLI SPRİNKLER ÇEŞİTLERİ SUNUYOR
Enerji Zirvesi

Yangın grubunda on yılı aşkın süredir ürettiği ürün ve sunduğu çözümlerle farklı sektörlere imzasını atan Ayvaz, ürün gamını genişletme çalışmalarına devam ediyor. Yangın grubunda dünyanın önde gelen markalarının da distribütörlüğünü yapan şirket, Ayvaz markalı FM ve UL onaylı sprinkler çeşitlerini piyasaya sürerek “yerlileşme” adına önemli bir adım daha atıyor.
Yangınların önlenmesi ve kontrol altına alınması açısından kritik öneme sahip olan sprinkler çeşitleri, sektörde adet bazlı olarak en çok kullanılan ürün olma özelliğini taşıyor. Bu grupta dünyanın önde gelen markalarının distribütörlüğünü uzun yıllardır yapan Ayvaz, “ürün yerlileştirme” çalışmaları kapsamında Ayvaz markalı FM ve UL onaylı sprinkler çeşitlerini sektöre sunmaya başlıyor. Pendent (Sarkık), Upright (Yukarı tip) ve Sidewall (Duvar tipi) sprinkler tiplerini; hızlı tepkili, standart tepkili, pirinç, kromajlı ve beyaz boyalı varyasyonlarla satışa sunan şirket, uluslararası onay sertifikalarına sahip olmanın verdiği güçle daha çok projede “yerli ve rekabetçi” çözümleriyle yer almayı hedefliyor.

YANGIN GRUBUNDA YERLİLEŞTİRMEYE VE YATIRIMA DEVAM

Yangın grubu ürün gamındaki dört ürünü daha geçtiğimiz ay yerlileştiren Ayvaz; kendi markası altında Alarm Basınç Anahtarlarını, Akış Anahtarlarını, OS&Y ve NRS Gate Vana İzleme Anahtarlarını sektöre sunuyor. Türkiye’nin ilk ve tek FM ve UL onaylı gazlı söndürme dolum istasyonuna sahip olan şirket, gazlı söndürme sistemlerinde de atılımlar yapıyor. Ürün gamında mevcut olan HFC-125 ve HFC-227 gazlarına alternatif ve çevreci özelliklere sahip Ayvaz-5-1-12 gazının da dolum ve satışını gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıllarda ülke çapında çok sayıda prestijli projede gazlı söndürme sistemleriyle yer alan Ayvaz’ın gazlı söndürme sistemi referansları arasında Tekirdağ Şehir Hastanesi, Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi, Malatya Onkoloji Hastanesi  ve Küçük Çamlıca TV ve Radyo Kulesi gibi onlarca proje bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 08:50
YORUM EKLE

Delta Vana

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını