ABALIOĞLU HOLDİNG FİLTRASYON SİSTEMLERİNE ÇÖZÜM SUNUYOR

Abalıoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Hifyber, gaz türbinlerinin, verimliliği ve uzun ömürlü kullanımı için doğru filtre kullanılmanın önemine dikkat çekti.

ABALIOĞLU HOLDİNG FİLTRASYON SİSTEMLERİNE ÇÖZÜM SUNUYOR
Endüstrideara

Hifyber Genel Müdürü Ahmet Özbecetek, gaz türbinlerinin filtrasyon sistemleriyle ilgili açıklama gerçekleştirdi. Özbecetek, “Gaz türbinlerinin verimliliği ve uzun ömürlü kullanımı konusunda doğru filtre kullanmak gerekiyor. Giriş havası filtrasyon sistemleri performansları doğrudan etkiliyor. Gaz türbinlerinin hava giriş sistemleri çeşitli toz, lif ve sıvı gibi partiküllerle karşı karşıya kalıyorlar. Bunlar da hem motora hem de sistem performansına zarar verebiliyor. Ayrıca zaman içerisinde tıkanma, korozyon gibi sorunlara neden olabiliyor” dedi. 

PARTİKÜL TUTMA VERİMLİLİĞİ SAĞLIYOR 

Hifyber, gaz türbinlerinde hava emiş filtreleri için “Nanofiber kaplı filtre kağıtları” ürününü geliştirdi. Bu ürün ile yüksek toz tutma kapasitesi sağlanıyor ve optimum filtrasyon çözümleri sunuluyor. “Nanofiber Filtre Kağıdı” türbin; toz, kurum ve tuzlara karşı koruyor. Statik ve darbeli “Pulse-Jet” temizleme uygulamaları sonrasında da yüksek düzeyde partikül tutma verimliliği sağlıyor. Bu sayede de sisteme, yüksek kalitede filtrelenmiş hava sunuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 13:12
YORUM EKLE

SMS

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını