banner1339
x

3. Proses Otomasyonu Zirvesi’nin 2. gününde ilgi artarak devam etti

Proses endüstrisinin önde gelen organizasyonu, 3. Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi, 18-20 Eylül tarihlerinde, Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde, ST Alternatif Fuarcılık’ın ev sahipliğinde yapılıyor.

3. Proses Otomasyonu Zirvesi’nin 2. gününde ilgi artarak devam etti
Enerji Zirvesi

Kongrede, 54 şirket stantlarda, fuar katılımcılarıyla buluşurken, ST Endüstri Medya, Teknik Danışma Merkezleri de, katılımcıların sorunlarıyla, çözüm önerileri arasında yol gösterici oldu.
3. Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu, ilk gününde Prof. Dr. Veli Deniz moderatörlüğünde “Türkiye Risk Analizini Arıyor” başlığındaki ilk oturumla başlarken, “Yakın Çağın Eşiğinde” temalı özel oturumla devam etti. Dr. Caner Zanbak moderatörlüğünde “Uzak Diyarlar Benzer Konular” temalı 2. oturumla sona erdi.

Sempozyumun 19 Eylül tarihli ikinci günü ise “Prosesi, Ortamı ve Vanaları Yönetmek”; “Güvenli Fabrika Tasarımı”ndan sonra, Prof. Dr. Veli Deniz moderatörlüğünde “Kapanış Oturumu ve Forum” ile sona erdi.

Yüzlerce katılımcının itibar ettiği, zirve ve sempozyuma ilgi ikinci gün artarak devam ederken, ST Endüstri Medya’ya bağlı, ST Endüstri Radyo’da gün boyu, taşı elin altında olan reel sektör ve KOBİ temsilcisini, canlı yayın programlarında misafir etti.


 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 18:35
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını