Parker Hannifin'in Pump and Motor Division Europe (PMDE) birimi; değişken deplasmanlı, bükülmüş eksenli yeni bir motor serisi olan V16'yı piyasaya sürdü.  Yeni V16, tanınmış V12 ve V14 motor serisinin geliştirilmiş bir versiyonudur; benzersiz hız performansı ve basınç değerleri sunarak inşaat; denizcilik ve açık deniz; petrol; gaz ve tarım uygulamalarında daha yüksek güvenlik marjları ve daha yüksek verimlilik sağlıyor. 

UZUN BİR KULLANIM ÖMRÜ SUNUYOR

V16-220 ve V16-270 olmak üzere iki ölçüde sunulan yeni motorlar, özellikle yüksek performanslı makinelerde açık ve kapalı devre şanzımanlar için tasarlanmıştır. V16'nın yenilikçi diferansiyel piston kontrol sistemi, 3 yönlü vana ve sınıfının en iyisi deplasman oranı (5,5:1) sayesinde V16, sorunsuz ve hassas bir kontrol sağlar. Laminasyonlu piston segmanlarına sahip patentli küresel piston tasarımı, rakiplerinden %30'a kadar daha yüksek bir şaft hızı kapasitesi sağlar. 550 bara kadar yüksek basınç seviyesi ile birlikte V16, gelişmiş performans ve uzun bir kullanım ömrü sunuyor. 

GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ

V16'nın hem ISO hem SAE versiyonlarının yanı sıra standart eksenel ve radyal portlar gibi esnek port seçenekleri de mevcuttur. Parker, yeni bir konum sensörü ve takılabilir hız sensörü ile izleme olanağı da sunar.
 

Editör: Haber Merkezi