Mekatronik Elektrik Otomasyon, 20-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Robot Yatırımları Zirvesi'ne katılacak.

"Robot Yatırımları Zirvesi'nde, endüstride devrim yaratan bir adım atıyoruz." diyen Robotik ve Otomasyon Yazılım Geliştiricisi Emre Can Gürün, paketleme alanında maliyetleri düşüren, yüksek verimlilik sağlayan ve olağanüstü hızlı robotlar geliştirdiklerini söyleyerek, "Yenilikçi teknolojimiz, sektördeki standartları baştan aşağı değiştirmeyi hedefliyor. Bu robotlar, iş süreçlerini optimize ederek işletmelerin rekabet avantajlarını güçlendirecek. Hızlı, verimli ve ekonomik çözümlerle geleceğin paketleme endüstrisine yön veriyoruz. Ziyaretçileri, dönüşümün ve başarının adresi olan standımızda ağırlayacağız." dedi.

DİĞER ÜRETİM SÜREÇLERİYLE SORUNSUZ ENTEGRASYON

Günümüzdeki rekabetçi iş ortamında, işletmelerin başarıya ulaşmaları için yüksek kalite, verimlilik ve maliyet tasarrufunun kaçınılmaz bir gereklilik olduğunu söyleyen Gürün, "Bu zorlu dengeyi sağlamanın en yenilikçi ve etkili yolu "Robotlu Üretim" projeleridir. Bu kapsamda, sunduğumuz özel robot paketleme çözümü, işletmeleri hız ve verimlilik konusunda zirveye taşıyor." dedi.

Paketleme robotunun özelliklerine ilişkin bilgiler veren Gürün, ürünlerinin gelişmiş sensör teknolojisi ve akıllı algoritmalar sayesinde, yüksek hızda çalışırken aynı zamanda paketleme işlemlerini son derece hassas bir şekilde gerçekleştirdiğini, işletmenin değişen ihtiyaçlarına kolayca adapte olabilen modüler tasarımıyla esneklik sağladığını, farklı ürün ve paket boyutlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayabildiğini ve üretim hattını optimize edebildiğini söyledi.

"Robot paketleme sistemimiz, diğer üretim süreçleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. Otomasyonun gücünü kullanarak üretim süreçlerini daha akıllı hale getirir." diyen Gürün,  "Çevre dostu ve enerji verimli bir tasarıma sahip olan robot sistemimiz, işletmelerin sürdürülebilir üretim için önemli bir adım atmasına yardımcı olur." dedi.

TUNA TARTI AKILLI TARTI SİSTEMLERİNİ ANLATTI TUNA TARTI AKILLI TARTI SİSTEMLERİNİ ANLATTI

YENİ DÖNEMDE VERİMLİLİK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK GÜNDEMDE

Yıl sonu hedefleri ve yeni dönem projelerine ilişkin de açıklamada bulunan Gürün, "Yıl sonunda, paketleme robotumuzun iş süreçlerimizdeki etkisini en üst düzeye çıkarmayı ve operasyonel verimliliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, enerji verimliliği ve sürdürülebilir üretim konularında da ilerleme kaydetmeyi amaçlıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için ekip olarak birlikte çalışacak, teknolojiyi en etkili şekilde kullanacak ve iş süreçlerimizi sürekli olarak optimize edeceğiz. Yıl sonunda, paketleme robotumuzla elde edeceğimiz başarıları ve işletmemizi taşıyacağımız yeni noktayı heyecanla bekliyoruz." açıklamasında bulundu.