Advoard Robotics, 20-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi'nde otonom filo robotlarını sergileyecek.

GLOBELİNK ÜNİMAR TUZLA’DA YENİ DEPOSUNU AÇTI GLOBELİNK ÜNİMAR TUZLA’DA YENİ DEPOSUNU AÇTI

LOJİSTİK VE E-TİCARET DEPOLARINDAKİ TEMEL SORUNLARI ÇÖZÜYOR

Sergileyecekleri ürünler ve yeni dönem projeleri hakkında bilgiler veren Advoard Robotics Kurucu Ortağı ve CEO'su Pınar Oğuz Ekim, "Advoard Robotics olarak robotik güçlerle yarının lojistiğinin inşasını kurmaktaki iddiamız büyük." diyerek şöyle konuştu:

"Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi'nde öne çıkarmayı planladığımız ana ürünlerimiz ORCA, RATEL ve şu an AR-GE’si devam etmekte olan BOA adlı otonom filo robotlarımız. Bu robotlar, lojistik ve e-ticaret depolarında karşılaşılan temel sorunları çözme amacı güdüyor. En uygun rotaları hesaplayarak iş sürelerini optimize eder, depolarda verimlilik sorunlarına çözümler sunar ve lojistik operasyonlarda insan hatalarını minimuma indirerek çalışma verimliliğini üst düzeyde destekler. Bu zirveden beklentilerimiz, sektör liderleriyle iş birlikleri kurarak çözümlerimizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak ve sektördeki son gelişmeleri takip ederek inovasyonumuza katkıda bulunmak olacak."

Advoard Robotics olarak geliştirdikleri robotların depo yönetimi ve intralojistik operasyonlara önemli katkılarda bulunduğunu söyleyen Ekim, "Robotlarımızın ileri düzeyde geliştirdiğimiz yazılımlarımız sayesinde gerçek zamanlı envanter kontrolü ile depo-stok yönetimi süreçlerini optimize etmesini sağladık. Çalışmalarımız sonucunda operasyon verimliliğini 3 kat artırarak maliyetleri ve kayıpları önemli ölçüde azalttık. Ayrıca, doğru sevkiyatlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak hizmet kalitesinde önemli bir iyileşme sağladık." dedi.

AR-GE ÇALIŞMALARIYLA ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ GELİŞTİRECEK

Yıl sonu hedefleri ve yeni dönem projeleri hakkında da bilgiler veren Ekim, "Advoard Robotics olarak, yıl sonu hedeflerimiz arasında mevcut müşteri portföyümüzü genişletmek ve hem yerel yem uluslararası alanda yeni iş birlikleri kurmak bulunmaktadır. Ayrıca, otonom filo robotlarımızın yazılım ve donanım alanındaki AR-GE çalışmaları yaparak ürün portföyümüzü daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. Yeni dönemde, lojistik ve e-ticaret sektörlerinde daha etkin ve sürdürülebilir çözümler sunmak için projeler geliştirmeye devam edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Haber Merkezi