Yönetici ilişkilerini geliştirecek yeni programını başlattı

Rockwell Automation, sanayi yöneticileri arasında ilişkileri geliştirmek üzere online "Yönetim Perspektifleri Programı"nı başlattı. Program, dijital dönüşüme yön verecek diyaloglara öncülük ediyor.

Yönetici ilişkilerini geliştirecek yeni programını başlattı
Robot Zirvesi

Rockwell Automation, yönetim ve üst düzey yöneticileri hem birebirde hem de sanal ortamda bilgilendirmek, ilham vermek ve bir araya getirmek amacıyla dizayn edilmiş olan online "Yönetim Perspektifleri Programı"nı başlattığını duyurdu.

Etkinlik, dijital dönüşüm ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) odaklı online içerik ve eğitim materyallerini kapsıyor.

Rockwell Automation Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi Başkanı Susana Gonzales konuya ilişkin açıklamasında, “Kendimizi daima müşterilerimizi desteklemeye adadık. Bu programı başlatarak yöneticileri bir araya getirmek, son teknolojilerin etkileri, işgücüne ilişkin zorluklar, iş ve sektör trendleri gibi konularda fikirleri incelemelerine, anlamalarına ve paylaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Genelde yöneticiler dijital dönüşümün stratejik ve operasyonel sorunları çözdüğünü anlıyor olsa da, yatırımların dönüşü konusunda daha iyi bir içgörüye ihtiyaç duyarlar. Bu da tam olarak Yönetim Perspektifleri’nin yapmayı amaçladığı şey. Bu nedenle bugün programın başladığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

DİYALOG BAŞLATACAK

Benzer içerik merkezlerinin aksine, Yönetim Perspektifleri IIot, üretim ve Endüstri 4.0 konusunda içgörü almak isteyen tüm kıdemli yönetici ve müdürler için ücretsiz.

Aralarında Ernst & Young gibi saygın kurumlardan ve Rockwell Automation deneyimli liderlerinden de konuk katılımcıların olacağı program süresince konuşmacılar deneyim ve içgörülerini paylaşacak.

Blog yazılarından örnek vaka çalışmalarına, videolardan LinkedIn grupları, webinarlar ve Apple Podcasts üzerinde podcast’lere, katılımcıların strateji ve en iyi uygulama örneklerini birbiriyle paylaşabilmesi ve kolayca bağlantı kurabilmesi için geniş bir içerik yelpazesi var. Program kapsamında birebirde ve sanal ortamda etkinlikler de gerçekleşecek. 

BİLGİLENDİRECEK VE EĞİTECEK

Yönetim Perspektifleri tüm bunlara ek olarak e-kitap ve interaktif webinar gibi zengin bir eğitim materyali seçeneği de sunuyor.  

Yönetim Perspektifleri podcast dizisinin ilk konuklarından olan Technologies Added CEO’su Rob Goossens, “Statüskoyu takip ederek lider olamazsınız. Birçok şirket dijital dönüşüme yön veren etkenlerden haberdar - asıl ihtiyaçları olan ise nasıl çıtanın üzerinde kalacakları ve bunun şirketleri için ne anlama geldiği. İçgörülerimiz deneyim ve verilere dayanıyor ve programla ilgilenen herkese gerçek dünyada fayda sağlayacaktır”. 

"MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK"

Gonzalez, “Endüstriyel yöneticiler her gün çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar ve belirsizlik dönemlerinde bu zorluklar giderek daha da karmaşık hale geliyor. Biz tartışmaların olduğu ve deneyimlerin paylaşıldığı bir forum yaratarak yardımımızı sunuyoruz. Uygulamalı vaka örneklerinin geri dönüşlerine ilişkin daha iyi öneriler kazanarak projeleri önceliklendirebilirsiniz. Yeni portalımızın, sağlayacağı içeriklerin ve bağlantıların pazar tarafından büyük ilgi ve memnuniyetle karşılanacağına güvenimiz tam”. ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 17:02
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını