banner1322
x

Vaillant, 38 ülkenin ihracatını Türkiye'den yönetecek

Vaillant Group Türkiye ve DemirDöküm'ün CEO'su Alper Avdel, Ortadoğu'dan ABD'ye kadar 38 ülkenin ihracat çalışmalarını Türkiye'den yönetecek.

Vaillant, 38 ülkenin ihracatını Türkiye'den yönetecek
Robot Zirvesi

Vaillant Group Türkiye ve DemirDöküm'ün CEO'su olarak geçen yıl göreve getirilen Alper Avdel, Vaillant Group'un ihracat çalışmalarının yürütüldüğü Vaillant International'ın  yönetimine atandı. Böylece Avdel, Ortadoğu'dan ABD'ye kadar 38 ülkenin ihracat çalışmalarının Türkiye'den yönetimini üstlenecek. Ülkemizin Doğu ile Batı'yı, Asya ile Avrupa'yı birbirine bağlayan çok stratejik bir noktada bulunduğunu söyleyen Vaillant Group Türkiye CEO'su Alper Avdel; Vaillant International'ın Türkiye'ye bağlanması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, bu yeni görevin hem şirkete hem de Türkiye'ye  büyük fayda sağlayacağını, Bozüyük tesislerinde imal edilen ürünlerin ağırlıklı olarak  ihracat edileceğini söyledi. 

İHRACATI KOORDİNE EDİP GELİRLERİ ARTIRACAK

Türkiye’deki ihracat bölümü ve Vaillant International’ın birlikte yürüteceği çalışmaların sağlayacağı sinerji ile dünyaya yapılacak ihracatı koordine edip gelirleri artıracaklarını vurgulayan Avdel; hedeflerinin sadece ihracat payını arttırmak olmadığını, amaçlarının önümüzdeki dönem ihracat yapılan ülkelerde yeni satış ve pazarlama şirketleri kurup, bu şirketlere Türkiye’den yetişen yöneticiler atamak olduğunu açıkladı. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 17:44
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını