SOLAR HIZ KONTROL CİHAZLARI ENERJİNİN HİZMETİNDE

GMT, SOLAR hız kontrol cihazlarını pazara sundu. Cihaz, güneş panellerini güç kaynağı olarak kullanıp su pompa motorları vasıtasıyla kuyu, nehir ve ırmak gibi su kaynaklarından su çekerek istenilen yere pompalıyor.

SOLAR HIZ KONTROL CİHAZLARI ENERJİNİN HİZMETİNDE
Enerji Zirvesi

Bir mühendislik ve Ar-Ge firması olarak GMT, yeni ürünler üretmek için yatırım yapmaya ve çalışmaya devam ediyor. Endüstriyel otomasyon pazarının ihtiyaçlarına hızlı çözümler geliştiren GMT, SOLAR hız kontrol cihazlarını pazara sundu.

GMT’nin SOLAR hız kontrol cihazları, güneş panellerini güç kaynağı olarak kullanıp su pompa motorları vasıtasıyla kuyu, nehir ve ırmak gibi su kaynaklarından su çekerek istenilen yere pompalar.
Fotovoltaik hücreler, güneş enerjisini absorbe ederek DC elektrik sinyallerine çevirmektedir. Solar hız kontrol cihazları güneş panelinin ürettiği DC gücü, pompa motorları için AC’ye çevirerek motorların çalışmasını sağlar.
GMTCNT SOLAR hız kontrol cihazları güneş yoğunluğunun değişimi ile beraber güneş panellerinin ürettiği gücün değişimini motora yansıtmadan çıkıştaki gücü stabil tutar.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 07:58
YORUM EKLE

Leroy

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını