banner1322
x

Petkim'in metal kompensatör siparişi sevke hazır

Fortram, PETKİM’in önemli bi reşanjör uygulaması için sipariş edilen Metal kompensatör imalatını tamamladı, süreçte sevk aşamasına gelindi.

Petkim'in metal kompensatör siparişi sevke hazır
Robot Zirvesi

PETKİM’in önemli bi reşanjör uygulaması için 49 yıllık sektör tecrübesine sahip olan Fortram, Metal kompensatör imalatını başarıyla tamamladı sevk aşamasında da çalışmalarına başladı.
 
Akışkan naklinde kullanılan mekanik ekipmanlar konusunda dünyaca ünlü yabancı üreticilerin temsilciliğini yapan Fortram, değişik özelliklerde vana ve kontrol vanaları bunun yanı sıra kompensatör, strainer, ızgara ve özel pompa vb. gibi ihtiyaçlara güvenilir çözüm önerileri sunuyor.

Firma, bir ekipman alırken, maliyetin sadece satın alma maliyetinden ibaret olmadığını, işletme maliyetinin, bakım kolaylığı ve bakım maliyetinin ve ekipman ömrünün de önemli olduğunu akılda tutarak müşterilerine en ekonomik çözümleri sunuyor.
 
Yüksek ürünler tedarik etmenin yanı sıra ahlaki ve ticari doğrulardan da sapmadan özveri ile çalışmalarına devam eden Fortram, 1970'lerden beri vana sektöründe hizmet veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 10:47
YORUM EKLE

Leroy

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını