Minebea Intec kontrol terazileri ile yüksek verimlilik

Minebea Intec’in otomatik kontrol terazileri; ilaç, kozmetik, gıda, hijyen ve temizlik gibi birçok alandaki uygulamalarda güvenilirlik, güvenlik ve verimlilik sağlıyor. 

Minebea Intec kontrol terazileri ile yüksek verimlilik
Enerji Zirvesi

Sarto Elektronik, Türkiye’de sunduğu Minebea Intec’in ürün, çözüm ve hizmetleriyle üretim ve paketleme hatlarında güvenilirlik, güvenlik ve verimliliği artırıyor. Minebea Intec 147 yıllık tecrübesi ile yüksek kalitede ve kontaminasyon içermeyen ürünlerin piyasaya sunulması adına tüm sektörlerde üretime destek sunuyor. Lider teknolojiler geliştirmek adına sürekli yatırım yapan firma, Alman kalitesi ile üretilmiş ürünler ve hizmetleriyle müşterilerine ulaşıyor.  Sektördeki uzun süreli varlığı boyunca sağladığı milyonlarca ürün ve çözümle on binlerce müşterinin güvenini kazanmış. 
Minebea Intec, dünya genelinde varlığı ve yerel iş ortakları ile ürün ve çözümlerinin kullanım ömrü boyunca doğru cihaz seçiminden, tasarıma, montaj, kalibrasyon ve tamirden yenileme ve kullanıcı eğitimine kadar birçok alanda müşterilerinin yanında yer alıyor. 

HANGİ UYGULAMALARDA TERCİH EDİLİYOR?

Ürettiği otomatik kontrol terazileriyle başta ilaç, kozmetik, gıda, hijyen ve temizlik gibi alanlar olmak üzere birçok sektörde uygulama alanı buluyor. 
Uygulamaya bağlı olarak; hassasiyet ve geçiş hızı, hijyenik tasarım ve yasal gerekliliklere uygunluk gibi konularda ihtiyaçlar değişiklik gösterdiğinden, kontrol terazilerinin üretim hatlarındaki konfigürasyon ve ürün değişikliklerine tam uyum sağlaması büyük önem arz ediyor.   

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Minebea Intec kontrol terazileri; sezgisel kullanıcı arayüzü başta olmak üzere, hızlı ve alet gerektirmeden bant sökme ve takma kolaylığı, interface seçenekleri, opsiyonel olarak trend kontrol özelliği ve hassas tartım özelliği ile şu özellikleriyle dikkat çekiyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 20:52
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını