ISO, Mitsubishi Electric’in Manisa fabrikasının kalitesini onayladı

Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş., Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni aldı.

ISO, Mitsubishi Electric’in Manisa fabrikasının kalitesini onayladı
Robot Zirvesi

Ev tipi klimaların geliştirilmesi ve üretimi için Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş., ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni aldı.

Sertifika, şirket adına şirketin başkanına takdim edildi. 

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi; işletmelerin hedeflerini, prosedürlerini ve planlarını belirlemelerini ve risk analizi yapmalarını sağlayarak müşteri odaklı ve disiplinli bir organizasyon yaratmalarını sağlıyor. 

EV TİPİ KLİMADA ÜRETİM ÜSSÜ

Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş., Mitsubishi Electric’in Avrupa’daki ilk ev tipi klima fabrikası olma özelliğini taşıyor.

Bu yatırım,Mitsubishi Electric Corporation için gelişme ve büyüme potansiyeline inandığı Türkiye’yi ev tipi klima alanında önemli bir üretim üssü haline getiriyor.

Mitsubishi Electric’in Sanayi 4.0’a yanıtı olan e-F@ctory konseptiyle tasarlanan dijital klima fabrikasında, yüksek teknolojili çevreye dost ürünler üretiliyor.

Yaklaşık 406,2 milyon TL sermayeyle kurulan fabrika, 60 bin metrekarelik alan üzerinde yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 15:28
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını