GMT Endüstriyel’den Ekranlı Mini PLC

GMT Endüstriyel, endüstriyel otomasyon pazarının beklediği Ekranlı Mini PLC ürününü piyasaya sunarak önemli bir ihtiyaca cevap verdi.

GMT Endüstriyel’den Ekranlı Mini PLC
Enerji Zirvesi

GMT, “GMTCNT” markasıyla %100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip olduğu PLC ve Ekranlı Mini PLC’ ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. GMT ayrıca HMI (Operatör Panel), AC Sürücü (Hız Kontrol Cihazı), Servo Sistemler, Step Motorlar ve endüstriyel haberleşme ürünlerini pazarın hizmetine sunuyor. 

GMT, yeni ürünler üretmek için yatırım yapmaya ve çalışmaya devam ediyor. GMT son olarak endüstriyel otomasyon pazarının uzun süredir beklediği Ekranlı Mini PLC, 2019 yılı itibariyle pazara sundu. GMT’nin %100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip olduğu yerli üretim yeni ürün, GMT bayilerinden temin edilebilir. Ürün diğer akıllı rölelerden farklı olarak GSR-164R koduyla tüketiciye sunuluyor. Ekranlı mini PLC, PID kontrol algoritması ile kapalı çevrim kontrol imkânı sağlıyor. Aritmetik işlem yapabiliyor ve kullanıcısına ondalıklı işlemler konusunda destek sunuyor. Üründe ayrıca grafik destekli, dahili 1.8” 128 x 160 (RGB) TFT LCD ekranı bulunuyor. Ürünün teknik özellikleri içerisinde; 6 giriş seçeneği, 4 röle çıkışı, dijital giriş (PNP) olarak seçilebileceği gibi, analog giriş (0-10 VDC) olarak da tercih edilebiliyor. Gerçek zaman saati (RTC – Real Time Clock) özelliği sayesinde gerçek zamanlı uygulamalar için de çözüm sağlıyor.

Ekranlı mini PLC’nin kullanım alanları içerisinde; pompa sistemleri, pres makineleri, sulama sistemleri, konveyör sistemleri, iklimlendirme, sera uygulamaları gibi farklı yer noktalar yer alıyor. 
  
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 09:43
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını