Gıda Sektöründe Otomatik Etiketlemeye Geçildi

Yiyecek ve içecek sektöründe farklı kapasitedeki firmaların üretim hatlarına göre etiketleme konusunda da ihtiyaçları değişiyor. Ortak olan ihtiyaç ise etiketleme işleminin hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmesi.

Gıda Sektöründe Otomatik Etiketlemeye Geçildi
Endüstrideara

Her türlü gıda tüketim maddesinde kullanılan, ürünlerin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlayan gıda etiketleri ürün güvenilirliği için en önemli unsurlardan biri. İzlenebilirlik ve gıda güvenliği için önemli olan etiketleme sistemi, üretim hattını aksatmayacak hızda olmalı.

Novexx Solutions, gıda endüstrisine çözümler sunma konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle hizmet veriyor.

Su etiketlemesi için IP65 korumasına sahip (suya ve toza dayanıklı) ALS etiketleyicileri hem dar hem geniş etiketlerde, nemli veya kuru ortamlarda hassasiyetle ve güvenle çalışabilmektedir. Novexx

Solutions; etiket yazıcıları, ALX Yazıcı&Uygulama Sistemleri gibi çok çeşitli ürünleri ve bunların yanında proje ve uygulama yönetimi ile birlikte firmaya özel hizmetler vermektedir.
-

Ürünlerinize en doğru şekilde etiketleme yapmak için Novexx Solutions ürün yelpazesi hakkında bilgi alabilir, ihtiyacınız olan çözümü bulabilirsiniz.

http://www.novexx.com.tr/
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 17:08
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını