banner1322
x

Gıda fabrikaları için özel vinçler üretiyor

Neredeyse endüstrinin her alanında kullanılan LIFTKET Elektrikli Zincirli Vinçler, standart ürünlerin yanı sıra gıda fabrikaları gibi hijyenik alanlarda kullanılmak üzere özel üretim yapıyor.

Gıda fabrikaları için özel vinçler üretiyor
Enerji Zirvesi

Gıda sektöründen, maden sektörüne; tersanelerden enerji santrallerine kadar bütün endüstride güvenle kullanılan LIFTKET bünyesinde, isteğe bağlı olarak gıda fabrikaları, boyahaneler, araba fabrikaları ve test alanları gibi hijyenik alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilen özel vinçler de bulunuyor. Bu vinçlerde kanca, zincir, elektrik kutusu gibi kritik parçalar paslanmaz çelikten imal ediliyor.

LIFTKET Elektrikli Zincirli Vinçler; 25000 kg ve 200 metre yüksekliğe kadar bütün yükleri güvenli bir şekilde her yerde kaldırabiliyor.

TÜRKİYE’DEN DİREKT TESLİM 

70 yıldan fazla süredir kalitesiyle dünya genelinde kullanılan Alman markası LIFTKET ürünleri, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesiyle hizmet veriyor. LIFTKET elektrikli zincirli vinçler her model için sabit askılı, ters kanca askılı ve monoray olarak BM Makina Grup tarafından Türkiye’den direk teslim ediliyor.

Aynı zamanda bakım ve yedek parça için de BM Makine Grup’un kendi bünyesinde kurduğu deneyimli bakım ekibi 7/24 müşterilerine hizmet veriyor. 

https://www.bmmakina.com.tr/
 

YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını