Euchner’den çok fonksiyonlu emniyet modülü

Euchner’in çok fonksiyonlu emniyet modülü MGB, makina ve tesislerde koruma kapılarının emniyete alınması için eşsiz bir kilitleme sistemi sunuyor. 

Euchner’den çok fonksiyonlu emniyet modülü
Proses Zirvesi

Euchner’in çok fonksiyonlu kapı modülleri, kullanıcıların makina ve tesislerindeki koruma kapılarının emniyete alınmasında özellikle tercih ediliyor. Çok fonksiyonlu emniyet modülü MGB, bir kapı emniyet şalterinden çok daha fazla işlev sunuyor. Alüminyum profillerden ya da çelik çerçeveden oluşan korumalardaki kullanımlar için optimize edilmiş tüm bileşenler, hem sol & sağ menteşeli kapılar hem de sürgülü kapılar için uygun. Ürünün üzerindeki dört LED ise besleme gerilimi, kapının kapalı oluşu, sürgü dilinin durumu, kilit etkinliği ve teşhis mesajları gibi sistem bilgilerinin tek bakışta görülmesine imkan sağlıyor. 

NEDEN EUCHNER MGB? 

EUCHNER RFID teknolojisi, EN ISO 13849-1 uyarınca PL e özellikleriyle öne çıkıyor. Kategori 4 sınıfındaki ürün, profiller üzerine kolay montaj için optimize edilmiş. Çok fonksiyonlu emniyet modülü MGB,  x yönünde ± 4 mm tolerans, z yönünde ± 5 mm toleransa sahip. Entegre kilit parçasına sahip olan ürün, opsiyonel düğme ve gösterge elemanları doğrudan gövdeye entegre edebiliyor. IP 65'e kadar koruma sınıfındaki ürün, 2000 N kilitleme gücü ile dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 11:22
YORUM EKLE

Universal Robots

Balluff

Dergiler